Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)


Kociek

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 1BA standardowe i jakbym miał opuszczac o 1 cm to bym olał. Ani zmiany w wyglądzie ani chyba w prowadzeniu. Jak robic to przynajmniej zawiecha 1BE. Wtedy i prowadzenie podobno lepsze i wygląd -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym czasie pare nowości -

Wymieniłem 2 wahacze, które juz zaczynały walić, teraz śmiga sie elegancko :)

Sprawy techniczne - olej motul 6100 plus motul engine clean, termostat, wszystkie filtry i plyny i oczywiscie rozrząd.

imag0068dm.th.jpg

No i do tego moje ostatnie hobby, troche kosmetyków do Audinki, zeby ładniej wygladała, to jeszcze nie wszystkie :)

imag0067megs.th.jpg

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sztuka idelana na mody :) wiec bezawaryjnosci i informuj na bierzaco o zmianach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie szybkie pytanko moze ktos mi odpowie. Zauwazylem ostatnio ze audica jakby wiecej mi pali, wybieralem sie do mechanika ale dzisiaj zauwazylem małą plame pod silnikiem, okazalo sie ze to ropa. Sączy sie przez pompe wtryskową, bylem w sklepie i zestaw naprawczy do tego kosztuje 40 zł, i moje pytnaie brzmi czy to załatwi sprawe ? Rozmawialem przez telefon ze znajomym mechanikiem i nastraszył mnie ze trzeba pozniej tą pompe odpowietrzac i ze jest troche z tym zachodu i kosztuje ladnych pare stówe, macie jakies doswiadczenia z tym ? Z gory dziekujee za jakiekolwiek info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie szybkie pytanko moze ktos mi odpowie. Zauwazylem ostatnio ze audica jakby wiecej mi pali, wybieralem sie do mechanika ale dzisiaj zauwazylem małą plame pod silnikiem, okazalo sie ze to ropa. Sączy sie przez pompe wtryskową, bylem w sklepie i zestaw naprawczy do tego kosztuje 40 zł, i moje pytnaie brzmi czy to załatwi sprawe ? Rozmawialem przez telefon ze znajomym mechanikiem i nastraszył mnie ze trzeba pozniej tą pompe odpowietrzac i ze jest troche z tym zachodu i kosztuje ladnych pare stówe, macie jakies doswiadczenia z tym ? Z gory dziekujee za jakiekolwiek info pozdrawiam

żeby zmienić full uszczelnienia w pompie to trza sie albo znać na rzeczy albo mieć farta. ja bym sie nie podjał. Odpowietrzenie pompy to nie wcale taka wielka filozofia. No ja jak miałem wyciek to oddawałem do pompiarza to płaciłem 500zł za wymontowanie, uszcvzelnienie i kalibracje i później montaż z ustawieniem wszystkiego. Samo uszczelnienie i kalibracje powiedzieli mi 350zł. Więc musisz sie zastanowić czy dasz rade sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Byłem u majstrów od pomp, wymienili dwie uszczelki, odpowietrzyli i wyregulowali dawke paliwa. Koszt 110 zł. Zobaczymy jak to bedzie działać :). Pozdro

jeżeli wymienili Ci tylko 2 uszczelki to wymienili pod nastawnikiem i jego przykrywką. Oby to tylko te dwie. Na twoim miejscu obserwował bym te pompę przez jakiś czas by sie upewnić że juz niema wycieków. Jakby nie było ciesze sie że nie drogo się udało to zrobić. :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, bede obserwował :).

Poki co kilka przypadkowych fotek, wpadł xenon 6000 :)

dsc0877g.th.jpgdsc0879c.th.jpgdsc0880ov.th.jpgdsc0881ml.th.jpgdsc0882t.th.jpg

:good:

choć jak dla mnie za niebiesko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Odkopie troche moj temat :).

Wkońcu zebralem wszystkie kosmetyki ktore chcialem miec i przystapilismy ze znajomym do działania :).

Wczorajszy dzień poświęciliśmy na dokladnie umycie auta, za pomocą pędzelków umycia wnęk drzwi klapy oraz wszelkich detali w nadwoziu, potem cale auto zostalo wyglinkowane, łącznie z szybami oraz felgami. Całośc zajęła około 4 - 5 godzin. Dzisiaj zaczynamy dalszą czesc czyli usuwanie rys. Poki co jestem bardzo zadowolony z efektu, glinka sciagnela z auta wszystkie czarne kropki smoly, doły drzwi wygladaja teraz idealnie a felgi są jak nowe. Poniżej kilka zdjec :). Wiecej dokładnych i szczegolwych bedzie po zastosowaniui wszytkich kosmetyków, pozrawiam :).

dsc1124f.th.jpgdsc1147i.th.jpgdsc1148y.th.jpgdsc1154f.th.jpgdsc1181k.th.jpgdsc1202z.th.jpgdsc1207t.th.jpgdsc1209d.th.jpgdsc1109fa.th.jpgzestaww.th.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny sedan nie jest zły :good: chociaż koza straszna, zwłaszcza z tyłu...

plus za kosmetyki :kox:

po golfie widzę że gleba i dobre koło nie są Ci obce, więc czemu do B5 chcesz tylko 17"? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kompromis między wyglądem a komfortem.

Lekko skrócony skok amortyzatora, sprężyny obniżające. Nie ma problemu na progach, prowadzenie zdecydowanie lepsze i wygląd :good:

Z własnego doświadczenia polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7375&postdays=0&postorder=asc&start=0

Tutaj cały przebieg prac nad A4. Relacja oraz fotki :). Nie trzeba sie rejestrowac :)[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 23:51_________________________________________________Witam. Panowie przy odpalaniu auta na FISIE z 3-4 razy mryga mi i buczy czerwony wykrzynik. Po kilku sekndach znika i dalej jest pokazana tempreatura itd. O co chodzi ? Z góry dzieki za odpowiedzi :).

Z nowości audi dostała dzisiaj zimowe opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie przy odpalaniu auta na FISIE z 3-4 razy mryga mi i buczy czerwony wykrzynik. Po kilku sekndach znika i dalej jest pokazana tempreatura itd. O co chodzi ?

:gwizdanie:

nowy1h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, odkopie troche swoj temat z racji tego ze jakies pol roku temu kupilem od jednego z uzytkownikow zawieszenie -35 FK do mojej audi, planowalem zalozyc je na wiosne ale niestety autko potrzebuje innych rzeczy a nie tylko zawieszenia, jestem zmuszony je sprzedać.. za cene taka jaka sam zaplacilem czyli 399 zlotych... jezeli ktos bylbym tak miły i za mnie umiescil ogloszenie na w dziale SPRZEDAM (ja nie moge tego zrobic) to bylbym bardzo wdzieczny...

zestaw troche zakurzony na zdjeciu, ale w bardzo dobrym stanie, nic nie cieknie nic sie nie wylewa, amory mialy miec niecałe 80 % sprawnosci :)

szawiad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...