Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE]Wtryskiwacz sterujący, przepływak, wałki 140000km


Sleev

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale Diagnostyka VAG masz dokladna instrukcje co i jak... za pierwszym razem moze sie nie udac, ale nauczysz sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam wielką i gorącą prośbę... :kox: Może mi ktoś podać maila albo nr. tel do piotrusia z AKP

Będe wdzięczny i stawiam :drunk:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 00:16 _________________________________________________Mam jedną wielką prośbę:

Jakie są numery części hydrauliki zaworowej? Proszę o wstawienie

Czy u świątka są części ori czy jakieś zamienniki?

Pozdrawiam![br]Dopisany: 06 Styczeń 2008, 10:52 _________________________________________________Witam! :)

Byłem wczoraj w serwisie :audi: w Rybniku zrobić wszystko co było do roboty. Serwis jest :notworthy: Robili auto od 8:30 do 22:40 ! W samochodzie wymienili płyn i olej w skrzyni, wtryskiwacz sterujący, hydraulikę zaworową, tarcze, klocki, płyn w hamulcach, odmę, filtr powietrza (strasznie zapchany był). I to chyba wszystko. Po wszystkim zrobili diagnostykę (chyba z pół godziny jeżdziiśmy autem). Super atmosfera, fachmany okrutne. A do tego cały czas mogłęm tam być i się babrać z nimi. Na koniec dostałem 400zł rabatu :) Nie ma problemu z gwarancją na swoich częściach...

Ale do rzeczy. Odmę panowie to ja miałem inną niż wszystkie jakie były opisywane na tym forum. Zrobię foty wieczorem i zapodam. Cała była plastikowa i wyglądała jak wymiona krowy :kox: Nie była wogóle przytkana... NIC! Jak ktoś chcę to mogę ją puścić za 100zł. Jest naprawdęjak nowa... Więc to w moim silniku poprawili.

Teraz hydraulika.

Jedna krzywka w drugim cylindrze od zaworu wylotowego była wytarta. Reszta spoko. Hydraulika jest w BARDZO DOBRYM STANIE. Popychacze GIT dżwigienki też bardzo mało wyślizgane. Szpec powiedział że w takim stanie jeszcze nie widział hydrauliki przy tym przebiegu (140kkm) Jak ktoś chce wymienić klekoty u siebie jak ma padnięte to mogę upchnąć za 500zł. Są naprawdę dobre. Fory dla zainteresowanych bo mi się nie chce ich czyścić narazie bez potrzeby :) Wrtysk jak komuś leje to mogę puścić za 80-100zł (obinasz wtyczkę i masz zwykły :) - nie leje - poprostu sprawny)

Ot taki mały handelek :)

Pozdrawiam!

Aha dzięki za info i pomoc! :notworthy:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...