Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZAKOPANE sprawdzone noclegi


kbibi

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: może ktoś się podzieli sprawdzonymi ofertami noclegów (kwater prywatnych-pensjonatów.......)

linki do ofert i nr. telefonów mile widziane

z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niedokładnie Zakopane, ale z czystym sumieniem mogę polecić Pensjonat Limba w Poroninie. Byłem tam wielokrotnie, zawsze fachowa i miła obsługa, czysto i bardzo w porządku gospodarze :good:

http://www.limba-poronin.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbibi jeżeli szukasz noclegu blisko Krupówek to z czystym sumieniem mogę Ci polecić pokoje gościnne Chojnacki.

Pokoje naprawdę dobrze wyposażone, czysto, miło. Posesja ogrodzona z miejscem na zaparkowanie auta.

Świetna lokalizacja, do sklepu 100m drogi, do Krupówek 3min drogi.

Strona internetowa: www.chojnacki.podhale.pl tel 514-854-255

Byłem na feriach i z pewnością się tam jeszcze kiedyś wybiorę.

Za dobę dla 2 osób płaciłem 100zł więc cena jak na sezon i lokalizację była naprawdę bardzo dobra.

Przy okazji pozdrawiam klubowicza z czarnej b6 avant, który również tam wypoczywał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie moge polecic swoje lokum

:szukaj: google ; Różowy Domek Koscielisko badz Zielony Domek Koscielisko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie i licze na szybka pomoc. :hi:

Jutro bede w Zakopcu, robie sobie 3 dniowy wypoczynek w postaci zdobywania Orlej Perci.

Gdzie mogę zostawić auto i byc jak najbardziej bezpiecznym ze mi go nie podpieprzą?

Pomóżcie biednemu chłopinie :kox:

Z góry dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz je ze sobą ( wtedy możesz być pewien ... chociaż :mysli::rolleyes: ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodem do schroniska w Murowańcu? :cool1: Doradź lepiej jakiś parking sprawdzony. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki były dobre, mała warstwa zamarzniętego śniegu od wysokośki ok 1700 mnpm. Rok temu robiłem tą trase w niemal identycznych warunkach i się udało. Kwestia tylko tego zeby wyjsc odpowiednio wczesnie i sie nie spieszyc (oczywiscie pomijam raki, czekany etc). Niestety tym razem sie nie udało bo wczoraj zerwał się silny wiatr i do tego śnieg pare minut później. Byłem z gościem który nie ma doświadczenia wiec zcykorzyliśmy i wróciliśmy na do Murowańca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...