Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Zamiana niefabrycznego radia na concert II


adriand

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

nie znalazłem podobnego tematu na forum, więc wrzucam. Kupiłem samochód od pierwszego właściciela- od nowości bez fabrycznego radia, zamiast niego włożony jest kenwood kdc-w6031. I tutaj moje pytanie: chcąc zmienić ten sprzęt na oryginalnego concerta II muszę dokupić jakieś moduły, dodatkowe kostki etc. żeby w ogóle to chodziło i wyświetlało stacje na fisie (fis mam ten zwykły, nie full color)?

Gdyby ktoś miał- jestem chętny na zakup concerta II w dobrym stanie (niepowycierany, sprawny, z kodem), mogę ew. dać tego kenwooda w rozliczeniu.

pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi,

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duże prawdopodobieństwo, że po zainstalowaniu Concerta nie będą Ci grały tylne głośniki, bo jeśli autko jest wyposażone w instalację pod niefabryczne radio, nie ma wzmacniacza i głośniki tylne są podłączone bezpośrednio z radia (ja tak miałem). Chyba, że ktoś wywalił oryginalne radio i zakupił moduł aby zamontować tego Kenwooda. Musiałbyś wyciągnąć radio i to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przejsciowke miec do kupinia w Naviku :) daj fotke jak masz tam to pdlaczone w srodku

ile taka przejściówka może kosztować?

niestety samochód był od nowości bez fabrycznego radia- wiem to zarówno od poprzedniego, a zarazem pierwszego właściciela, jak i po kodach wyposażenia.

na jakiej zasadzie grają w takim razie głośniki przy radiu nieoryginalnym i dlaczego miałyby nie grać przy concercie II?

gdzie w Krakowie mógłbym zrobić całość w dobrej kasie i porządnie, ew. gdzie mogę kupić potrzebne przejściówki?

pozdrawiam,

Adrian[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:05_________________________________________________kolejne pytanie:

ile i gdzie zanajduje się subwoofer ze wzmacniaczem przy fabrycznej instalacji pod concerta? rozumiem, że jeśli autko nie miało fabrycznie concerta, to i nie ma wspomnianego wyżej subwoofera? w sedanie są ponoć dwie sztuki, a w avancie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak mogli wypuscic auto bez radia :kox: Jesli faktycznie tak bylo to radze odpuscic temat ori grajka i poprostu po swojemu zrobic. Podejrzewam, ze jak ktos zakupil auto bez radioodbiornika, to audiofilem nie byl, tak wiec masz powod aby zmontowac tam calkiem dobre granie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak mogli wypuscic auto bez radia :kox: Jesli faktycznie tak bylo to radze odpuscic temat ori grajka i poprostu po swojemu zrobic. Podejrzewam, ze jak ktos zakupil auto bez radioodbiornika, to audiofilem nie byl, tak wiec masz powod aby zmontowac tam calkiem dobre granie :good:

W Europie niektórzy klienci nie chcą fabrycznego radia, bo uważają że to kicha i montują sobie coś lepszego.

Podczas sprowadzania do Polski taki sprzęt często "znika" i jest dziura, albo Concert, który nie gra tyłami jak nie ma wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...