Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna furka :good: od siebie dodam że przydało by sie wypolerować wydechy :good:

P.S foteliki w opłakanym stanie :mysli: co przez to rozumiesz? podarte, brudne, czy co?

Opublikowano
  • Autor

brudne i po 2 dziury na fotelu :gwizdanie:

Opublikowano

szlifowane aluminium listewek bajer :P

Opublikowano
  • Autor

po szlifowaniu było słabo, malowanie dopiero dało efekt :)[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:01_________________________________________________paczka dziś przyszła :) kratki zamontowane, efekt bardzo fajny, 10kuniuf więcej :polew:

Opublikowano

po szlifowaniu było słabo, malowanie dopiero dało efekt :)[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:01_________________________________________________paczka dziś przyszła :) kratki zamontowane, efekt bardzo fajny, 10kuniuf więcej :polew:

Kratki dają rade, daj foty.

Autko mi się podobna bardzo, motor cherlawy podobnie jak i mój ale audi ma mnie tanio i komfortowo wozić z rodzinkę więc nie narzekam :good:.

Superancko wyglądają te ORI chromy, dla mnie cena zaporowa i rezanie też jest grube - szacun :notworthy:

TAK TRZYMAC!

ojj...bedzie efekt, bedzie bo sam takie mam :decayed:

Qrcze prawie za free te kraty dorwales :tongue4:

Sorry za OT ale trzeba szukać i pytać ja swoje od kolegi gularz27 kupiłem za 20 PLN komplet - od Angola ale poprawiłem przymodziłem i są OK

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

po szlifowaniu było słabo, malowanie dopiero dało efekt :)[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:01_________________________________________________paczka dziś przyszła :) kratki zamontowane, efekt bardzo fajny, 10kuniuf więcej :polew:

Kratki dają rade, daj foty.

Autko mi się podobna bardzo, motor cherlawy podobnie jak i mój ale audi ma mnie tanio i komfortowo wozić z rodzinkę więc nie narzekam :good:.

Superancko wyglądają te ORI chromy, dla mnie cena zaporowa i rezanie też jest grube - szacun :notworthy:

TAK TRZYMAC!

ojj...bedzie efekt, bedzie bo sam takie mam :decayed:

Qrcze prawie za free te kraty dorwales :tongue4:

Sorry za OT ale trzeba szukać i pytać ja swoje od kolegi gularz27 kupiłem za 20 PLN komplet - od Angola ale poprawiłem przymodziłem i są OK

kratki dają fajny efekt w nocy :)

tylko coś mi nie podświetla ster lusterek :angry:

co do chromów to wcale nie jest tak dużo roboty, a efekt jest także polecam :good:

teraz będę brał się za malowanie dokładek i progów :naughty: [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:34_________________________________________________końcówki zamówione dzięki armistead :decayed:

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1646917365.html

Opublikowano

ładna czerwona obwódki i Fela robi robotę

Opublikowano

Jeśli chodzi o te końcówki wydechu, nie będą zostawiać "syfy" na zderzaku i klapie? Sam się przymierzam do zakupu tylko obawiam się, że nie one nie zdadzą egzaminu bo te oryginalne są skierowane do dołu. To sprawdzony patent? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

myślę ze nie a zresztą myje auto co tyd także się nie boje, oraz mam wycięty katalizator i nie wali sadza, dużo ludzi ma już tak na forum i nie narzeka :decayed:

Opublikowano

myślę ze nie a zresztą myje auto co tyd także się nie boje, oraz mam wycięty katalizator i nie wali sadza, dużo ludzi ma już tak na forum i nie narzeka :decayed:

Skoro tak to ja też zamawiam :naughty::kox:

Opublikowano

ja tez dizzzla i czy z katem czy bez kata (bo wybilem go) :tongue4: i podwojna koncowke na wprost i nic nie mam obkopcone :wink4:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

końcówki już zamontowane efekt :kox: :kox: :kox: czekam na pogodę to wkleję foto, dotarł również emblemat dope na klapę, zarzucam na niego chrom bo tak mi się trochę nie widzi :gwizdanie:

dopebec5.jpg[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:11_________________________________________________zdjec tylu jeszcze nie mam :gwizdanie: w miedzy czasie wpadła skora w idealnym stanie za 350zł :kox: ktora znalazłem obok mnie :decayed: rozdarcie widoczne na zdjęciu już zaszyłem i cały komplet już w aucie :>

http://allegro.pl/audi-a4-1998-r-fotel-fotele-kanapa-boczki-skora-i1718142601.html

Opublikowano

no fotele wyglądają rzeczywiście na zadbane, ten jeden poduchę miał wywaloną ale jak nie masz u siebie bocznych jaśków to spokojnie można jeździć :good:

Opublikowano
  • Autor

poduch nie mam takze nie potrzebne, skora w idealnym stanie, boczki kompletne z lampkami glosnikami listwami itp take mysle ze warto było :kox:

Opublikowano

poduch nie mam takze nie potrzebne, skora w idealnym stanie, boczki kompletne z lampkami glosnikami listwami itp take mysle ze warto było :kox:

to Ci sie trafilo :kox: ,jak slepej kurze ziarnko :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dorzucam parę aktualnych fotek :)

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0098.JPG" alt="IMG_0098.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0112.JPG" alt="IMG_0112.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0109.JPG" alt="IMG_0109.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0104.JPG" alt="IMG_0104.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0130.JPG" alt="IMG_0130.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0108.JPG" alt="IMG_0108.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0132.JPG" alt="IMG_0132.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0106.JPG" alt="IMG_0106.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0116.JPG" alt="IMG_0116.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0120.JPG" alt="IMG_0120.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0123.JPG" alt="IMG_0123.JPG" />

<img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0115.JPG" alt="IMG_0115.JPG" />

Opublikowano

ładnie się prezentuje w czerwieni no i chrom robi dobra robotę

p.s. tydzień temu przejeżdżałem przez Turek jak wracałem z Wawy ale nie skojarzyłem, że tam mieszkasz można by krótkiego pitstopa zrobić i szybki spot :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w Turku to prędzej spotkasz Łukasza i Adama bo oni więcej śmigają oraz mieszkają w Turku. Ja mieszkam 10 km dalej, ale jak coś to zapraszamy do nas chociaż u nas za dużo nic się nie dzieje :gwizdanie:

Opublikowano

sciema robi robote :good: moge ci puscic wiazke 4 szyb :gwizdanie: ile masz % szyby przyciemnione? misiaki nie zaczepiają? :naughty:

Opublikowano

Solidny traktor :) i nieśmiertelny silnik, mam 1Z w golfie mk3 i mogę tylko powiedzieć że silnik nie do zayebki... tylko załaduj mu większe wtryski, dobry program i już będzie ze 130-135 KM :)

sciema robi robote :good: moge ci puscic wiazke 4 szyb :gwizdanie: ile masz % szyby przyciemnione? misiaki nie zaczepiają? :naughty:

podpinam się pod pytanie, ile % ściemy szyb?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.