Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Czarna mamba 180km,quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

czas na zaprezentowanie mojej lalki.Kupiona w polsce,pierwszy właściciel w kraju,sprowadzony ze szwajcarii.Przebieg ślicznie prezentujący się na zegarach to 168 tyś,realny jak się okazało 100tyś więcej,ale samochodzik zadbany,w szwajcarii tylko jeden właściciel(koleś 50+ lat)

Wypasik:

1.8T AJL - 180km(w planach ciut więcej)

-Quattro

-seryjna lekka gleba

-el szybki

-klimatronic

-kubełki

-fajny czarny znaczek przód :kox:

-pełny FIS

-alu 15,(jedna piękna 17,reszte zaje**** komisiarze)

-tempomat

-spryski lamp

-podgrzewane fotele

-podłokietnik

-czarna podsufitka

-kiera S-line

-wykończenie aluminium

-białe tarcze zegarów

plany:

-lampy poliftowe

-felga 16

-jakieś audio

i to chyba tyle narazie :)

jak sobie więcej przypomne to napisze :)

fotki przed wiosennym sprzątaniem

2011_04_21_12_41_17.jpg

2011_04_21_12_41_33.jpg

2011_04_21_12_41_46.jpg

2011_04_21_12_41_57.jpg

2011_04_21_12_42_05.jpg

2011_04_21_12_42_18.jpg

2011_04_21_12_42_27.jpg

2011_04_21_12_42_44.jpg

pozdrawiam :)

Opublikowano

ładna :hi: lampy FL tak jak mowisz jakies alu moze lekko obnizyć delikanie przyciemnione szybko 35% i jest baja :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :naughty: :naughty:

Opublikowano

fajny srodek :) i fajne widoki z tyłu :decayed::kox::naughty:

Opublikowano

Ładne autko :good:

ale osobiście nie przemawiają do mnie te białe tarcze :thumbdown: lepiej założyć ringi :kox:

Opublikowano

ten tylny tłumik, czarny znaczek na grilu i białe tarcze mi nie leżą wogóle, alu zmień, zawieche jaką masz 1be?

kiera to nie s-line, bo tego nie było w b5, tylko s4 conajwyżej.

polerka chyba by się przydała, co? :decayed:

zmień lampki przód, tył, migacze boczne jeszcze i będzie ok :good:

i jeszcze czemu ta wycieraczka tak stoi? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Zawiecha 1be,mi w/w elementy się podobają,jakieś wyróżnienie,polerka obowiązkowa,ale jako,że wczoraj pieprzony pijaczek wyjeżdżając z popijawy przyrysował mi caluuuuutki prawy bok,to myślę nad lakierowaniem całości.Myślę,że uda się to zrobić w ramach odszkodowania :) Wycieraczka stoi od paru dni,chyba silniczek umarł :P Lampy powymieniam w swoim czasie,narazie priorytetem są felgi,bo czas goni,ciepło się robi a szkoda mi zimówek :)

Opublikowano

Dla mnie fotele sa cool :cool1: Takich własnie sam szukam :kox:

Opublikowano

Masz sporo hologramów być może również swirli więc zrób porządna polerkę najlepiej samemu :decayed:

polerka obowiązkowa,ale jako,że wczoraj pieprzony pijaczek wyjeżdżając z popijawy przyrysował mi caluuuuutki prawy bok,to myślę nad lakierowaniem całości.Myślę,że uda się to zrobić w ramach odszkodowania :)

Pokaż jak masz zarysowany prawy bok, są profesjonalne sposoby na pozbycie się rys :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.