Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Podłączenie radia w B5


Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze mi ktos wytlumaczyc co jest co w kostkach do radia?

Zmienilem radio na niefabryczne,tzn nie mialem fabrycznego( gupie turki wyjmuja wszystko z auta)

I jak wyjalem kable to znalazlem 4 kosci.2 podłączyłem ,ale nie grał głośnik z tyłu.Jeden z kabelków podłączyłem w 3 kości i jakoś gra .

Pytanie ,do czego podłączony jest subwoofer?Bo coś tam niby gra ,no chyba że to już wszystko co fabryczne potrafią.

No więc teoretycznie użyłem 3 kości,a czwarta jest do czego?Zmieniarka?Chyba jej nie mam bo jest puste nad subem i lepzy apteczka.

Krótko mówiąc jak podłączyć prawidłowo radio ? :quattro:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 22:42 _________________________________________________Nikt nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej to pierwsze.Nie mozna zbyt wiele oczekiwac od fabrycznego naglosnienia a wiec i subwoofera.Ma na to wplyw wiele czynnikow, zaczynajac od srednica glosnika i jego konstrukcji a konczac na slabej mocy takiego systemu.Chociaz okreslenie "bardzo dobrze" w stosunku do dzwieku moze byc mylace - wszystko zalezy od punktu odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dostepne tzw adaptery do tej wtyczki. Chodzi ci zapewne o te wtyczke w ktorej jest podlaczenie wzmacniacza i subwoofera... Mialem to samo w poprzedniej A4 rok 2000 AJM. Jak podlaczylem adapter zaraz zagralo "Glebiej" Taki adapter powinien byc dostepny w Media-markcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki doki poszukam!!![br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 18:00 _________________________________________________czy to takie coś???

http://allegro.pl/item294414696_audi_adapter_do_podlaczenia_aktywnych_glosniko.html

javascript:void(0);

thumbdown

wyglada mi znajomo ;) [br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 11:03 _________________________________________________Na niemieckim E-bayu wyglada to tak:

http://cgi.ebay.de/Aktivsystem-Adapter-Audi-A3-A4-A6-A8-TT-auch-fuer-BOSE_W0QQitemZ170185136924QQihZ007QQcategoryZ38766QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ja Ci moge kupic bo w niemczech jestem 4 razy w tygodniu ( nie ja dokladnie ale pracownik ). Tylko jak zrobimy z pieniedzmi i zaufaniem? :P

Swoja droga to nie masz osobnego wzmacniacza na subwoofer i/lub reszte glosnikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki też pasuje?I podłanczasz go pod wyjscie w radiu na wzmacniacz?

A która kostka z auta?[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 22:34 _________________________________________________A w Niemczech z tego co widziałem to prawie 80 zł ?20 euro,troche drożej jak tu było.

Do Jelcza do ja nie mam daleko,mieszkam w Mirkowie,a pozatym to pewnie mamy tych samych znajomych w Jelczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...