Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Rdza w serwie i blokujące się lewe przednie koło


Kuciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Koledzy/ koleżanki kto pomoże? Mam problem z blokującym się lewym przednim kołem. Wymieniłem klocki, odpowietrzyłem układ, sprawdziłem przewody, wymieniłem czujnik połeżenia pedała hamulca, zabrałem się ostatnio za wymianę pompy hamulcowej i ku mojemu zdziwieniu patrzę - rdza w serwie ;( Czy to może być przyczyna tego, że blokuje się tylko to jedno koło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma podobny problem w A6 i walczy już pół roku

blokuje prawe przednie koło i zazwyczaj na krótkich odcinkach gdzie częściej się używa hamulec,hamulec odpuszcza jak go się lekko stopą puknie do góry ,

w tym czasie wymienił: nową pompe hamulcową ,podkładaliśmy inną pompę abs-u ,inny czujnik położenia, nowe przewody hamulcowe, tarcze, klocki, zacisk już dwa razy, serwo wyjmowałem razem z nim i czyste później po miesiącu zakładał nowe w serwisie i to samo nadal, na vagu czysto, żaden mechanik nie potrafi tego ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma podobny problem w A6 i walczy już pół roku

blokuje prawe przednie koło i zazwyczaj na krótkich odcinkach gdzie częściej się używa hamulec,hamulec odpuszcza jak go się lekko stopą puknie do góry ,

w tym czasie wymienił: nową pompe hamulcową ,podkładaliśmy inną pompę abs-u ,inny czujnik położenia, nowe przewody hamulcowe, tarcze, klocki, zacisk już dwa razy, serwo wyjmowałem razem z nim i czyste później po miesiącu zakładał nowe w serwisie i to samo nadal, na vagu czysto, żaden mechanik nie potrafi tego ogarną

Mam to samo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wymieniłem to serwo i pompę też coby nie rozbierać niepotrzebnie 2 razy. Powiem tak, różnica diametralna a prawdopodobny powód - prozaiczny no ale w rezultacie doznania BEZCENNE :> Zatkane odpływy prawdopodobnie spowodowały wodę i rdzę w serwie a to przyczyniło się do tej całej mojej gehenny. Fakt, każdy przypadek jest indywidualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...