Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] GORĄCA NOWA POMPA WSPOMAGANIA I BULGOTANIE zrobione


graba83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu jak silnik złapał temp to zaczęło mi wyć przy ruchach kierownicą, płyn bulgotał w zbiorniczku, a wsopma działała. Po sprawdzeniu czy jest ten koszyczek i naradzie ze znajomym mechanikiem obstawiliśmy że to pompa na 90%. Kupiłem nową LAUBERA i po wypłukaniu i zalaniu nowym płynem dalej wyło choć nie bulgotało.

Po następnych obradach stwierdzilismy, że wyjmiemy magiel-przekładnie i oddamy do sprawdzenia. Zawiozłem to ustrojstwo do Częstochowy wraz z pompami stara i nową. Koleś stwierdził, że pompy są dobre tylko delikatnie słychać łozysko na starej, ale naprawiać jej nie potrzeba. Co do maglownicy jakieś łożyskowanie w niej siedzi i regeneracja ją czeka. Wziąłem drugą bo akurat mieli ma magazynie i zadowolony wróciłem. Dla pewności posprawdzaliśmy węze, ten wysokociśnieniowy(ten najdroższy) był ok tylko jeden jakiś zwykły był założony(jakby szlauch :)) i kupiliśmy wysokociśnieniowy do oleju. Dziś po zamontowaniu, płukaniu, odpwietrzaniu i przejechaniu ok 15 km moje wkó...nie sięgneło zenitu. Auto na kanał, a nowa pompa aż gorąca, a płyn w zbiorniczku zachowuje się jak woda przu 100 stC i coś buczy. Kolega właśnie wyjmuje pompę i zakłada ta starą, ale nadzieji za bardzo nie mam.

Czy ktoś ma koncepcje co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobnie u siebie i mechanik wymienil zbiorniczek,bo podobno sie przez to zapowietrzala pompa i sie grzala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobnie u siebie i mechanik wymienil zbiorniczek,bo podobno sie przez to zapowietrzala pompa i sie grzala

po wymianie problem znikł?

co było nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 miesiąca walki i upragnione zwycięstwo

Zaadoptowany wąż (ten drogi) z passata brata i zbiorniczek wyrównawczy od niego + moja stara pompa i jest spokój nie wyje i nie bulgocze po 30 km więc victory :naughty:

Na nowej pompie, a na przyrządach była wporządku jest efekt grzania i bulgotania więc reklamacja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...