Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki silnik do A4 B5 Avant quattro??


sirchaser

Jaki silnik??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jaki silnik??



Rekomendowane odpowiedzi

jak robisz krókie dystanse tzn ok 5 km to tdi czy 1.8T też ekonomiczne, szczególnie zimą nie będą..raczej nie zdążą sią nagrzać do 90C

spalanie

zapytaj kolegów rob, skulcz, hhacek :wink:

jak mówił hhacek średnio 12l/100 km to moim zdaniem nieżle, biorac pod uwagę moc, pojemnosć, quattro i tiptronic acha i miejsce zamieszkanie: duża metropolia a nie miasteczko z jednym skrzyżowaniem, gdzie nigdy nie było korka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym reflektował zakup 1.8T skoro robisz małe przebiegi,ja zasuwam około 30-35 tys rocznie i tylko dlatego jezdze mam Dieselka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw,

no ja mieszkam obecnie w takim właśnie miasteczku...z tym , że tu problem jest tego typu , że auto nie zdąży się rozgrzać , a ja już jestem na miejscu (cały czas na autossaniu)=większe spalanie.

Generalnie rozważam 2.8 w A6 avant quattro.Jedyną barierą są koszty eksploatacji-rozrząd itd...kawał silniika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, dzięki za info.

Widze , że sprzedajesz auto-czemu??na co zmieniasz??Szkoda , że to nie avant-miałbyś kupca :mrgreen:

czas na cos nowszego :) szukam wsrod a3, a4 i a6, moze jakas mila bmw. jesli audi to z quattro, 1.8t lub 2.5tdi a beemka najchetniej 3 e46 w coupe (sliczne sa :) ). wybor a6 2.5tdi q jest bardzo duzy i pewnie cos z nich sobie wynajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AFN`ek quattro ma nalatane 278 kkm i generalnie w mieście nie zamieniłbym go na nic innego. Kopie od dołu bardzo fajnie, może mocy nieco za mało jak na autko które waży 1500 kg, ale myśle ze lekkie wspomaganie ze strony MT rozwiąże wszelkie problemy.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...