Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analize logów,tenks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Standardowa modyfikacja, ale nie najmocniejsza jak na STAGE 1. Dobrze zrobiona. Nie chce mi sie bawic we wrozke ale podciagniete w granice 160 KM/360 Nm

Co do 004 dyn/stat - nie widze powodu aby cos z tym robic. Jesli nadarzy się okazja mozna sprawdzic stan napinacza.

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki "przemik" za wypowiedz ktoś jeszcze dorzuci kilka słów? :evil:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:39_________________________________________________Wymiana napinacza na nowy-prosił bym do rzucenie okiem na napinacz i na turbo.Dynamiczne 004 i 011 grupy po dwa razy.Wcześniejsze logi poniżej do porównania-na co zwrócić uwagę.Dzięki za wypowiedz.Dodam ze przeszedłem na ori program chce zrobić wszystko zeby było ok a później soft. :hi:

DYN

004.jpg

004_1.jpg

011.jpg

011_1.jpg

STAT

004.jpg

Opublikowano

regulacja doladowania kiepska na wyzszych obrotach ...

Opublikowano
  • Autor

regulacja doladowania kiepska na wyzszych obrotach ...

zaworek n75 czy turbo do czyszczenia wczesniej bylo przeladowanie podmieniem zaworki n75 i n18 i gra.Zaworek n75 nie czyszczony.Co proponujesz SPANKY

Opublikowano

Czyli na N18 jest lepiej ?

Logi zrobione na ktorym zaworku ?

Opublikowano
  • Autor

Czyli na N18 jest lepiej ?

Logi zrobione na ktorym zaworku ? ostatnie n75(nie czyszczony)

Logi po wgraniu ori programu były robione i 2-3 razy(notlauf) złapało.Postanowiłem zamienić zaworki (nie czyścić n75)Przegoniłem autona 3 biegu do 4,4 parę razy(na zamienienionym n18 złapało raz notlauf a później już i ok.Odmieniłem zaworki i znów parę razy przegoniłem ,było ok.Logi we wtorek robione pierwsze dynamiczne 004 złapoło (notlauf) przy przekroczeniu 4,2 tysi.Wyłączyłem zapłon-wł i kolejne logowania ok dobrze ciągnęło.

Pewnie n75 ok ale geometria sie przycina(do przeczyszczenia turbo?)

Co z tym katem przy 4 tys jest ponad 3 tzn 3,3 gdzie szukac przyczyny?może ktoś pomoże gdzie szukac dalej.Napinacz nowy(rozrzad niecały rok temu zmieniałem) większość(iny)

Opublikowano

W takiem razie kierownice nie wyrabiają na wysokich obrotach.. pewnie syf w sprezarce.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak przypuszczałem że turbo do wyjęcia i czyszczenia.A co z tym kątem"przemik" gdzie przyczyna? :wallbash:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:43_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 21:38_________________________________________________Logi do analizy po czyszczeniu turbo :cool1:,czy dawki są ok?

DYN

004.jpg

008.jpg

010.jpg

011.jpg

Dzieki za wypowiedzi- :hi:

Opublikowano

Wsio gra, ale chyba jest gdzieś dziurka w dolocie :)

Opublikowano

jezdzij

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie,pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.