Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przestał reagować ori pilot


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Mam mały wydaje mi się problem. Mianowicie przestało działać otwieranie i zamykanie z oryginalnego pilota/scyzoryka. Jedyną opcją zamknięcia teraz auta jest poprzez zamek tylnej klapy kluczykiem (inne zamki mam wyciągnięte)

Zacząłem od rzeczy banalnej a więc wyczyszczenie scyzoryka w środku i wymianę bateryjek na nowe. Niestety nie pomogło. Immo gra bez zastrzeżeń. W następnej kolejności zapiąłem vaga i z tego co zdążyłem zauważyć na którymś kanale w 08 to to że wartości w systemie zero jedynkowym po przyduszeniu któregoś z przycisków się zmieniają więc sygnał centralka dostaje od pilota.

Chciałem spróbować zaadoptować tego pilota na nowo z tym że nie wiem która to grupa w b5?

Gdzie mogę szukać przyczyn takiego stanu rzeczy bo mi się powoli koncepcje kończą? :mysli:

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki :hi:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 15:58_________________________________________________aaa i dodam jeszcze że muszę poradzić sobie z tematem posiadając tylko jeden kluczyk :mysli:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 17:02_________________________________________________po setce wiadomości którymi zasypywaliście mnie w tym temacie w końcu sam do tego doszedłem :hi:

:decayed:

tak dla przyszłych pokoleń... jest sposób na obejście adoptowania klucza jeżeli nie idzie się dostać do centralki vagiem i w dodatku ma się tylko jeden :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli posiadając jeden kluczyk potrafisz zaadoptować pompkę bez vaga. Podziel się informacją jak , bo procedura uproszczona wymaga kluczyka w stacyjce i drugiego do przekręcenia w zamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym chyba na forum passata. Procedura taka jakby miało się dwa kluczyki, tylko że przy jednym trzeba dostać się do zamka w drzwiach, a kluczyk w stacyjce. Jak znajdę ten post to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym chyba na forum passata. Procedura taka jakby miało się dwa kluczyki, tylko że przy jednym trzeba dostać się do zamka w drzwiach, a kluczyk w stacyjce. Jak znajdę ten post to wrzucę.

coś w ten deseń... spinamy stacyjkę kluczykiem czy jak ktoś potrafi to inaczej.. zamykamy się w aucie bez boczka w drzwiach kierowcy... zamykamy drzwi za pomocą kostki od zamka w międzyczasie ucząc dowolny pilot.. cała filozofia trochę pokombinowałem i okazuje się że się da :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...