Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy 2,5tdi ma dwie turbiny??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech ktoś mnie uświadomi. Czy 2,5tdi ma dwie turbiny??

Opublikowano

grzesioo, nie.

Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem, wczoraj mnie gość uświadamiał. Mówił z takim przekonaniem że mu prawie uwierzyłem.

Opublikowano

Żeby nie zakładać nowego tematu czy było coś takiego jak 1.8 z turbiną elektryczną? Bo u mnie do filtra powietrza dochodzi dziwna rurka i na dole jest coś co wygląda jak turbina elektryczna. Moge sie mylić dlatego pytam więc proszę sie nie śmiać!

:smile:

Opublikowano

Rembi, nie no raczej nie. Bo cos takiego jak turbina elektryczna bylo by za malo wydajne.

Opublikowano
Rembi, nie no raczej nie. Bo cos takiego jak turbina elektryczna bylo by za malo wydajne.

Dziękuje za odpowiedź. Tak na chłopski rozum pomyślałem sobie że to sie załącza jak sie wciśnie pedał do końca i załączy kick down(bo wtedy autko dużo lepiej sie zbiera niż bez kick down). Ale chyba to moje rozumowanie było dalekie od rzeczywistości.

Opublikowano

u mnie tez lepiej sie zbiera jak wdepcze mu do podlogi :)

Opublikowano

skoro po wcisnieciu do podlogi redukuje bieg, to logiczne, ze zbiera sie lepiej :)

Opublikowano

Ja widzialem silnik 1.8 T z turbiną elektryczną :) Ale miał słabsze osiągi niż bez turbiny :P Demontowali to coś w VTG kiedys hihi

Opublikowano

proste ze jak sie depcze jak trzeba to silniczek robi jak trzeba :P

Opublikowano
Ja widzialem silnik 1.8 T z turbiną elektryczną :) Ale miał słabsze osiągi niż bez turbiny :P Demontowali to coś w VTG kiedys hihi

No to może mam taki wynalazek.

To oczywsiste że jak zredukuje bieg to lepiej idzie. Ale jak wcisne pedał do podłgi bez kick downa to gorzej sie zbiera niz z kick downem (więc pomyślałem sobie że przy włączeniu kick down włącza sie ta turbina). A tego kick downa to nabardziej sie odczuwa powyżej 100km\h.

Pozdrawiam

Opublikowano

Rembi, zrob zdjecie tego czegos to ocenimy co to.

Opublikowano

Masz automat, ze uzywasz slowa kickdown? Tylko tam wystepuje taka opcja. W manualu poprostu masz otwarta przepustnice na maxa i tyle.

Opublikowano
Ja widzialem silnik 1.8 T z turbiną elektryczną :) Ale miał słabsze osiągi niż bez turbiny :P Demontowali to coś w VTG kiedys hihi

No to może mam taki wynalazek.

To oczywsiste że jak zredukuje bieg to lepiej idzie. Ale jak wcisne pedał do podłgi bez kick downa to gorzej sie zbiera niz z kick downem (więc pomyślałem sobie że przy włączeniu kick down włącza sie ta turbina). A tego kick downa to nabardziej sie odczuwa powyżej 100km\h.

Pozdrawiam

w automacie prawie kazde wcisniecie gazu do podlogi oznacza kickdown. kickdown to po prostu redukcja biegu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.