Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kabel mam od viakenna kkl line-nie wiem jakiego mam bluta bo nie wiem jak sie z nim polaczyc chyba ze sie czegos nie doczytalem ?

mam za mało wiedzy by Ci wywróżyć, co Ty tam masz za blutka (może masz jakąś nakładkę do zestawu głośnomówiącego)

masz nawigacje rns-e?

Opublikowano
kabel mam od viakenna kkl line-nie wiem jakiego mam bluta bo nie wiem jak sie z nim polaczyc chyba ze sie czegos nie doczytalem ?

mam za mało wiedzy by Ci wywróżyć, co Ty tam masz za blutka (może masz jakąś nakładkę do zestawu głośnomówiącego)

masz nawigacje rns-e?

tak,pisalem wczesniej ze nie moge sie placzyc z moja navi rns-e.Mam nakladke pod telefon do zestawu glosnomowiacego tak jak to czesto bywa w a4 z niemiec.Tak jak pisalem nie moge sie polaczyc z rns-e a ty piszesz ze mozesz jesli tylko odlaczysz bluta-wiec ytam jak go odlaczasz :)

Opublikowano
kabel mam od viakenna kkl line-nie wiem jakiego mam bluta bo nie wiem jak sie z nim polaczyc chyba ze sie czegos nie doczytalem ?

mam za mało wiedzy by Ci wywróżyć, co Ty tam masz za blutka (może masz jakąś nakładkę do zestawu głośnomówiącego)

masz nawigacje rns-e?

tak,pisalem wczesniej ze nie moge sie placzyc z moja navi rns-e.Mam nakladke pod telefon do zestawu glosnomowiacego tak jak to czesto bywa w a4 z niemiec.Tak jak pisalem nie moge sie polaczyc z rns-e a ty piszesz ze mozesz jesli tylko odlaczysz bluta-wiec ytam jak go odlaczasz :)

aby móc połączyć się z rns-e musisz mieć vaga 409.1 lub wyżej (311.2 nie połączy się)

ja po prostu wyjmuję nawi i odłączam wtyczkę od modułu.

Opublikowano
kabel mam od viakenna kkl line-nie wiem jakiego mam bluta bo nie wiem jak sie z nim polaczyc chyba ze sie czegos nie doczytalem ?

mam za mało wiedzy by Ci wywróżyć, co Ty tam masz za blutka (może masz jakąś nakładkę do zestawu głośnomówiącego)

masz nawigacje rns-e?

tak,pisalem wczesniej ze nie moge sie placzyc z moja navi rns-e.Mam nakladke pod telefon do zestawu glosnomowiacego tak jak to czesto bywa w a4 z niemiec.Tak jak pisalem nie moge sie polaczyc z rns-e a ty piszesz ze mozesz jesli tylko odlaczysz bluta-wiec ytam jak go odlaczasz :)

aby móc połączyć się z rns-e musisz mieć vaga 409.1 lub wyżej (311.2 nie połączy się)

ja po prostu wyjmuję nawi i odłączam wtyczkę od modułu.

ok popbawie sie z wersja 409 ale navi nie wyciagne bo nie robilem tego i to nie takie wazne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.