Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z wyjeciem ori radia ...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyciągnieciem oryginalnego radia audi w b6 chyba przez moduł bluetoofh a mianowicie wygląda to tak:

img4479p.jpg

Zrobiłem se uchwyty do wyciągania z karty, w b5 tak wyciagalem bez problemu a tu z prawej strony wychodzi a lewa trzyma :confused4: Wydaje mi sie że to przez ten ekran od bluetoofha albo może nawet tam w środku jest to razem połączone jakoś nie mam pojecia...

Macie może jakieś pomysły jak to radio wyciągnąć? Pewnie trzeba będzie jakoś góre rozkecic w konsoli i zobaczyc co i jak ale nie wiem jak to sie rozklada a innej opcji nie widze.

czekam na pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie trzyma ci ten ekranik z noki ściągnij go i wyciągnij normalnie radio :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra 2h walki i radio zamontowane :)

Odziwo ten ekran nie trzymał tego ale zciągłem go z calym górnym plastikem bo jest do niego przyklejony po prostu.

Lewa strona radia się zblokowała albo jej zabezpieczenie i dla tego nie chciało wyjść, wyciągłem panel klimatronika i od tyłu obruszałem, poszarpałem się troche aż w końcu wyszło :cool1:

Nowe radio już zamontowane teraz tylko musze rozszyfrować kabelki w kostce od tylnich głośników i suba której nie moge podłączyć do radia :) wiem że są specjalne adaptery ale jak gdzies znajde który kabelek od czego jest to sobie sam poradze :evil:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie tylko u Ciebie był ten problem z wyjęciem radia. U mnie i u kolegi tez trzymała lewa strona. Namęczyliśmy się strasznie. I też wyciągnągneliśmy klimatronik i dopiero śrubokrętem wgieliśmy zabezpieczenie które trzymało a nawet po włożeniu kluczyków takich specjalnych nic nie dawało. Dopiero to pomogło. Jak będzie ktoś chciał z powrotem włożyć ori radio to najlepiej odkręcić lewe zabezpieczenie. Radio w kieszeni siedzi dość dobrze i nie ma mowy o lataniu a późniejszy ewentualny demontaż pójdzie szybko. Ja u siebie miałem na CD a on kaseciaka. U niego trochę radio popsuliśmy ale dzięki temu moje CD wyciągnęlismy bez szwanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...