Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak dźwięku przy zapalonych światłach i otwartych drzwiach


prikrize

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam mały problem a mianowicie nie działa mi przypomnienie o tym że zostawiłem zapalone światła po opuszczeniu pojazdu( a że mam skleroze to zdarza mi się to czasami) i w związku z tym mam pytanie co mogło sie uszkodzić i gdzie tego szukać ewentualnie jak załozyć nowe jeżeli tego u mnie niema.A i dodam że światła zapalają się i włączają gdy zamykam i otwieram drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uszkodził się buzer w licznik Możesz założyć zwykły brzęczyk masę z kranówki drzwi a zasilanie z świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie brzęczy, a lubię jak wszystko działa. Koledzy gdzie ten buzzer jest może jakiś kabelek się zsunął czy coś, a bezpiecznik od tego jest. Dodam, że wyjąłem wiatrak klimy(może to jest tym spowodowane?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie brzęczy, a lubię jak wszystko działa. Koledzy gdzie ten buzzer jest może jakiś kabelek się zsunął czy coś, a bezpiecznik od tego jest. Dodam, że wyjąłem wiatrak klimy(może to jest tym spowodowane?).

w liczniku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dokładniej?? a było by fajniej jakby jakaś fotka była;p[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 10:56_________________________________________________A ten by pasował???

http://allegro.pl/buzer-z-generatorem-fy248l6-15ma-85db-i1550597885.html[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4509.0

Dobra znalazłem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniałeś czzsem licznika bo ja jak miałem vdo a założyłem jengar to też nie było, może to oprogramowanie w liczniku jest inne. Jak nie to po może styku brakuje w zamku w drzwiach?

Szkoda że nie ma schematów do B5 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...