Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Mechanik Rafał Katowice - AUDI A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z informacji na tutejszym forum wybrałem się do Rafała - mechanika z Katowic, ul. Dębowa. Rafał wymieniał mi rozrząd, pompę wody i elementy z tym powiązane, montował światła do jazdy dziennej, kierownicę multimedialną z modelu b7. Pracę jego oceniam znakomicie, nie znam lepszego mechanika a zwiedziłem już wielu "fachowców" - mogliby się wiele od niego nauczyć. Swoją pracę ceni korzystnie dla klienta.

Gościu konkretny, zna się na rzeczy, pomimo młodego wieku nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, służy dobrą radą.

JESTEM MEGA ZADOWOLONY I Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM INNYM.

W sobotę zawitam do niego ponownie bo znów coś wymyśliłem z przerabianiem mojej A4.

Aha. Zazwyczaj nie odbiera telefonu jak jedzie samochodem, więc trzeba próbować do skutku i trzeba się wsłuchiwać bo bardzo szybko mówi i ciężko go zrozumieć :)

Opublikowano

..................................

Opublikowano

Czyli mechanik od wszystkiego :polew:

jak dlamnie auto reklama

niestety nie wszyscy sa aż tak zadowoleni z usług pana Rafała , znam takie osoby osobiście , a ceny niesa tak przyjazne jak by sie mogło wydawać

chyba obce jest ci pojecie autoreklama

na dobra sprawe Tomeque i Rafal to nie jest ta sama osoba wiec jak moze sie autoreklamowac :polew:

ciezko jest dogodzic ludziom ktorzy przyjezdzaja padlem i oczekuja wymiany wszystkiego na nowe najlepiej za darmo

ceny nie sa przyjazne heh jak kogos stac na OOOO to powinno byc go tez stac na naprawy jesli nie niech sie przesiadzie do Opla

temat juz jest

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=118451.0

22 pozytywow do 1-go niezadowolonego klienta to chyba o czyms swiadczy wrecz przeciwnie do tego o czym piszesz

Opublikowano

olo co sie tak unośisz i gówno prawda że jak kogoś stać na audi to powinno być go stać na naprawy , ktoś ma opla i np tez go niestac na naprawy , wbrew pozorom opel tez niejest tani w naprawach , a jak byc chciał wiedziec to Rafał juz zakładał kiedyś tematy i podawał sie za kogos innego i to jest potwierdzone

Opublikowano

pewnie ze jezdzie tam i bede jak sporo ludzi z okolicy

unosze sie bo draznia mnie takie brednie

moze sam jedz do niego niech cos naprawi badz nie wtedy sie wypowiadaj

nie masz doswiadczenia z jego warsztatem a gnoisz go jakbys mial do niego ptywatna uraze jestes :good:

Opublikowano

czy ja coś złego o nim napisałem ??

naprawaiłem u niego audice , naprawił mi ja zdnia na dzień jeżdzi do dziś , i z usługi jestem zadowolony , z ceny troszke mniej , bo wiem ze szło troszk etaniej to zrobic , napisałem że znam ludzi którzy sa niezadowoleni z jego usług , wiec gdzoe tu gnojenie??

Opublikowano

piszesz ze ktos cos robil nie jest zadowolony jesli tak jest nich wypowiedza sie i bedzie spokoj

poprostu nie trawie ludzi ktorzy obarczaja kogos bo ktos powiedzial ze ktos zle zrobil

w temacie pisza ludzie ktorzy byli i sa albo nie sa zadowoleni

twoja kwestionuje bo wlasnie piszesz o kims ktos wogole nie opisuje tematu i nie bierze udzialu w dyskusji

jest w watku chlopak ktory opisal problem z Rafalem nic mu nie napisalem bo chlopak byl robil i pisze z wlasnego doswiadczenia

na marginesie Rafal nie placi mi hehe za pisanie o nim pozytywow ale jak napisalem wyzej toleruje wypowiedzi osob ktore byly u niego i maja jakies opinie

co do twojej ostatniej wypowiedz to juz cie wogole nie rozumiem

jestes zadowolony z roboty a mimo to napierasz ze robil komus zle i jest do niczego bo duzo rzeczy robi

spoko jak dla mnie sprawa zakonczona

twoja opinia jednoznaczna robota ok koszta mniej

tyle w temacie

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.