Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie świateł


DomynyK

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dziś lampe wymontowałem i zdjąłem ten dekielek gdzie soczewka i tam nie moge go zlokalizować rzuca sie tylko trasformatorek do xenona?? W którym to jest miejscu ??? rozbierać trzeba tą lampę czy przez ten kielek sie wymienia??

...z tego co kojarze to silniczek w zwykłym xenie jest pod deklem od żarówy świateł długich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziś lampe wymontowałem i zdjąłem ten dekielek gdzie soczewka i tam nie moge go zlokalizować rzuca sie tylko trasformatorek do xenona?? W którym to jest miejscu ??? rozbierać trzeba tą lampę czy przez ten kielek sie wymienia??

...z tego co kojarze to silniczek w zwykłym xenie jest pod deklem od żarówy świateł długich :naughty:

Tak zgadza sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to tak mniej więcej wygląda jak powyżej na linku ale kurka nie widziałem po zdjęciu dekielka ani na długich ani na soczewce on jest zabudowany czy na wierzchu gdzies z boku duże to jest czy jak więcej szczegółów poproszę :) a i czy przez dekielek sie go wymienia czy trzeba rozbierać tą lampe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej lampe wycuagnac wtedy masz lepszy dostep :) dekielek mozna kupic osobno . Zrob ty fotke lampy (z tylu ) to ci pokazemy w ktorym miejscu powinien byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ok

Jak mi kumpel przywizie silniczek to wtedy wyjmę lampę zdejmę dekielki i zrobie foto :)

Ale jeśli mówicie że jak zdejmie sie dekielek od długich to powinno go widać tak?? a tym bardziej że ja wiem jak wygląda on i go nie widze :kox:

A demontuje sie go przez ten dekielek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...