[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie świateł

DomynyK

Bardzo prosze o podpowiedz Pozdrawiam.

Podepnij VAGA i sprawdz bledy wtedy bedziemy wiedziec co sie stalo :) mozliwe ze czujnik albo silniczek w lampie

super tylko nie mam możliwości podpiąć go do vaga :/ a jest możliwość że być może bezpiecznik wysiadł ??

Z kim z warszawy z klubu można by sie umówić na podłączenie do vaga i przejrzenia tej mojej bryki bo mam z nią małe problemy ale nie wiem jak sie za nią wziąść bo z durnymi mechanikami wiecie sami jak jest :)

Bezpiecznik na pewno nie :wink4: jedna tylko lampa sie nie podnosi . Napisz na watku Spoty warszawskie to ktos sie odezwie :wink4:

Dominik dawaj jutro http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153247.375 sie prześwietli bryke :naughty:

Masz dwa czujniki po lewej stronie z przodu i z tylu :wink4: Podpiales tego VAGA jakie bledy :?:

OK dzięki Wiem że to silniczek i mam ogromną prośbę by ktoś podesłał mi link jak on wygląda albo jakiś numer seryjny bo nie mogę nic znaleźć i jakiś opis jak sie za to wziąć bardzo bym był wdzięczny

Pozdrawiam.

Numer tego silniczka to PL35L-024-VLB8 Valeo ,a zdjecie polega na przekreceniu go w lewo do oporu i delikatnym wyciagnieciu z uchwytu,ale nie całkiem,bo nie wyjdzie ,potem go obkrecasz jak sruba liczac obroty do oporu ,delikatnie cofasz i mocno pociagasz,jak cos to taki posiadam.

Podepnę sie pod watek zęby nie zakładać drugiego.

U mnie problem polega na tym ze samopoziomowanie nie działa a po podpięciu vaga nie można połączyć sie z sterownikiem świateł. Czy to wina walnietego samego sterownika samopoziomowania? I jak ewentualnie można sprawdzić jego sprawność? Bo mam zamiar kupić nowy ale obawiam sie tego żeby nadal nie zostać w kropce z problemem. A okaże sie ze przyczyna leży w module świateł lub w czymś innym.

Napewno trzeba przywrócić połaczenie ze sterownikiem,do sprawdzenia +,- i połaczenie z diagnostyka,rozpiska pinów jest w warsztacie,albo podmienic na inny,bez tego niema pewnosci ze sterownik jest dobry,a wygląda na uwalony.

Podepnę sie pod watek zęby nie zakładać drugiego.

A jakie masz kodowanie w Centralnej Elektryce ?

Koszt sterownika okolo 100 PLN :)

Wchodzisz w MCE i sprawdzasz kodowanie jakie masz opis masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0

Moze ktos przekodowal , moze zostal wyciagniety bezpiecznik :dontknow: od tego bym zaczal .

Najlepiej to wklej tutaj bledy :) bedzie wiadomo o co chodzi . Podjedz na Spota i niech ktos ci sprawdzi :wink4:

Mi chodzi o xenona więc prosił bym ponownie o numer seryjny i demontaż chyba że demontaż taki sam z góry dzięki[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 08:27_________________________________________________Czy to jest ten numer 1J0 941 295 F lub 1J0 941 295 B i czym sie te oba numery różnią ???[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 11:14_________________________________________________Ponawiam Pytanie :P

1J0 941 295 B 1J0 941 295 F to masz silniczki od lampy halogenowej i takie ty powinienes miec. A roznice sa tylko w roku produkcji :)

dzięki wielkie pozdrawiam.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 09:32_________________________________________________

ale to jest chyba numer do zwykłej soczewkowej a nie do xenona ???