[ALL B5] Montaż ori listew (szyb) chrom - sedan.

pois

Witam. Szukałem i szukałem, ale odpowiedzi na pytanie, które mnie gnębi nie znalazłem.

Otóż, czy ktokolwiek z Was drodzy klubowicze montował ori listwy chrom (oczywiście te wokół szyb) w swoim a4?

Czytałem, że ponoć trzeba wycinać te trójkątne szybki, ale jak? Jak się je wyjmuje? Co dokładnie wycinać? I czy to w ogóle prawda.

Mam okazję kupić komplet za 300zł (nie wiem czy to dużo czy mało) i jestem rozdarty wewnętrznie.

Pomóżcie proszę : )

w avancie, zeby zalozyc chromy trzeba wycinac tylnie boczne szyby,

wycinasz od wewnatrz razem z uszczelka,

dodatkowo w avancie trzeba wymienic tylnie szyby pod listwy chromowe,

niewiem jak w sedanie, tam listewka jest krotsza, wiec moze da rade bez zmiany tylnich szyb, a moze i nawet nie trzeba wycinac?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179800.0 :hi:

masz tu odpowiedzi na wszystkie swoje pyt :)

kolego a masz jakis link bo nie znalazlem do montazu takich llistewek w avancie ?

jest tak samo sedan/avant dlugie listwy sa nitowane, tylnie szyby trzeba wycinac , ja demontowalem chromy z avanta także sluze pomocą

Kolego to bardzo dobrze przydalo by sie jakis foto story :P bardzo mnie ciekawi jak instalowac po tyl ie boczne

fotostory nie posiadam, domyslam sie ze nie wiesz jak zamocowac listwy chrom z tylnich szyb bagaznika? te listwy sa wkladane w uszczelke ktora jest polaczona razem z szyba, czyli zeby zrobic jak oryginal trzeba by miec szyby z uszczelkami pod listwy chrom, chyba ze mozna zwykle szyby a dokladniej uszczelke z tej szyby jakos przerobic zeby wlozyc ory listwe chromowa? np wydludac korytko?