[ALL B5] Składane lusterka
0

8 postów w tym temacie

Witam!!!

Mam A4 B5 ze składanymi lusterkami, ale mam problem, bo się nie chcą składać gdy daje pokrętełko na pozyzcje składania... jaka może być tego przyczyna??? PZDR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a sprawdzałeś bezpieczniki, zacznij od tego, a jak jest wszystko dobrze to zacznij od sprawdzenia lusterek, złączek elektrycznych przy nich i tak pokolei.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzieki za odp...bezpieczniki są OK, sprawdze te przewody, wiązki itp itd... PZDR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zobacz czy do włącznika od skladania dochodzi napięcie, jak działaja lustra to powinno być, jak dasz w pozycje składania to powininno wychodzić napięcie, nie wiem na jakim przewodzie ale prubówka i napewno znajdziesz, moze coś poprostu jest gdzieś odłączone, zaśniedziałe, daj znac jak Ci idzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki to numer bezpiecznika? 1 bezpiecznik jest dla lewego i 2 dla prawego? U mnie tylko prawe sie nie sklada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o ile dobrze kojarze to zazwyczaj zwiazane to jest z zabrudzeniem.. moje tez sie nie skladaja, ale jestem na etapie odswiezania autka i wszystko po kolei robie ;) na lusterka tez przyjdzie pora..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w temacie o swoich lusterkach tez to pisalem... zrobil by ktos moze jakies zdjecia z operacji otwierania lusterek do silniczkow zeby wyczyscic? Na forum szukalem i zdjec nie ma, a po opisie dla mnie jest to dalej czarna magia :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpinam, u mnie sklada sie prawe lewe nie działa yyhhh to jak z tymi bezpiecznikami? Kazde lusterko ma osobny bezpiecznik? I Czy moglby ktos napisac ktore bezpieczniki sa za to odpowiedzialne? Pozdro!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta