Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Xenon 6000k pytanie o kolor


virus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Założyłem dziś do mojej audiczki xenonki 6000k i mam takie pytanie światełka po włączeniu świecą na ładny niebiski kolor a jak już sie rozświetlą to świecą na biało i moje pytanie jest takie czy po powiedzmy 20-30godz świecenia zmienią kolor na lekko niebieski gdzieś kiedyś wyczytałem ze xenon jak jest nowy to świeci na biało a potem zmienia barwę na niebiesko. Jeśli tak jest to czy barwa sie dużo zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj (podeślij im linka do Twojego wątku na PW) adamooo albo ono i chyba malik oni zmieniali żarniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie świeci cały czas na biało z lekką poświatą niebieską. Nazywają to "crystal white" z tego co pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak ze po wlaczeniu swiatel swieca na bardzo niebiesko a po rozswietleniu na bialo i ciekawi mnie to czy ten bialy kolor zmieni sie na troche niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni sie ale nie wiele , trzeba było kupić 8000k moim zdaniem najfajniej wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by nie kumple to wziol bym 8000k, kumpel ma w golfie i wczoraj porównywaliśmy i jego swieca z lekka poswiata niebieska a moje bardziej na bialo ale jak wlanczam moje i startuja to moje swieca o wiele bardziej na niebiesko jak jego ale po rozswietleniu sie dalej na bialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Oglądałem różne jak kupowałem do mojej audicy

6000K są raczej białe (może bardzo lekka niebieska poświata)

12000K (są niebieskie z lekką poświatą fioletu)

Pozostałych na żywo nie widziałem więc nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni sie ale nie wiele , trzeba było kupić 8000k moim zdaniem najfajniej wyglądają :)

ONO ty masz 8000k?? jak tak to jak to swieci w nocy i w deszczu widac cos?? swieca lepiej od BlueVision h7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wiesz wiec pewnie zmienie na 8000k :D bo kolor mojego :a4fan: jest niebieski wiec swiatlo pasowalo zeby tez bylo lekko niebieskie ale pewnie bedzie troche gorzej widac w porównaniu z 6000k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo różnych wypowiedzi o słabszej widoczności ja nie zauważyłem żadnej różnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...