Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] II lift wiązka podgrzewanych foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pytanie. Ma ktoś rozpiske kabli do podgrzewanych foteli Audi A4 II lift. Zależy mi najbardziej na opisie kostki w fotelu i w klimatroniku (prąd,masa, podświetlenie...itd)

Z góry dziekuje Pozdr

Opublikowano

to i ja sie podlacze pod ta prosbe:)

wymienilem fotele na podgrzewane ,a nie mam poprowadzonej instalacji,a d zimy trzeba wyrezac:)

Opublikowano

i w czym macie problem na schemacie jest wszystko.

jak i gdzie podłączyc grzanie.

ja według tego schematu dołożyłem grzanie i działa cały czas.

Opublikowano

Wytłumacz nam jak głupką co i jak i gdzie. :notworthy:

Opublikowano

Mam, wiązkę do grzanych stołków, wyrezaną jakby ktoś chciał, do przedlifta pasi, nie wiem czy w polifcie jest taka sama :mysli:

Opublikowano

ukłąd jest bliźniaczy na kazdy fotel fyglada tak samo.

więc:

rozpiska regulatora na konsoli

piny

1- +12V poswietlania przycisków można pociągnąc np. z podświetlania popielniczki

2- mata grzewcz

3- sensor temperatury w macie grzewczej

4-+12V przez bezpiecznik 30A jest to zasilanie maty grzewczej,mozna wziąc z szyny pod kierownicą

5- +12 V przez bezpiecznik 5 A jest to sterowanie grzaniem . mozna wziąc z szyny po kierownicą

6- masa

rozpiska kości pod fotelem

piny:

1- sensor temperatury do masy

2- sensor temperatury

3- masa

4-zasilanie maty grzewczej

Opublikowano

ukłąd jest bliźniaczy na kazdy fotel fyglada tak samo.

więc:

rozpiska regulatora na konsoli

piny

1- +12V poswietlania przycisków można pociągnąc np. z podświetlania popielniczki

2- mata grzewcz

3- sensor temperatury w macie grzewczej

4-+12V przez bezpiecznik 30A jest to zasilanie maty grzewczej,mozna wziąc z szyny pod kierownicą

5- +12 V przez bezpiecznik 5 A jest to sterowanie grzaniem . mozna wziąc z szyny po kierownicą

6- masa

rozpiska kości pod fotelem

piny:

1- sensor temperatury do masy

2- sensor temperatury

3- masa

4-zasilanie maty grzewczej

Gwerty a orientujesz sie czy wtyczki do konsoli z przedlifta, są takie same jak w polifcie?

Opublikowano

sa tekie same. wiec wiązka tez będzie pasowac.

Opublikowano

sa tekie same. wiec wiązka tez będzie pasowac.

ok, dzieki wielkie za info :good:

Opublikowano
  • Autor

ukłąd jest bliźniaczy na kazdy fotel fyglada tak samo.

więc:

rozpiska regulatora na konsoli

piny

1- +12V poswietlania przycisków można pociągnąc np. z podświetlania popielniczki

2- mata grzewcz

3- sensor temperatury w macie grzewczej

4-+12V przez bezpiecznik 30A jest to zasilanie maty grzewczej,mozna wziąc z szyny pod kierownicą

5- +12 V przez bezpiecznik 5 A jest to sterowanie grzaniem . mozna wziąc z szyny po kierownicą

6- masa

rozpiska kości pod fotelem

piny:

1- sensor temperatury do masy

2- sensor temperatury

3- masa

4-zasilanie maty grzewczej

człowieku prosto zwięźle i na temat :notworthy:

dzieki :good:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie, moja mata ma tylko dwa przewody, nie mam żadnego sensora, gdzie mam je podłączyć? Jeden pod dwójkę, a drugi?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Rozbudowałem wypowiedź Gwerty dla tych którzy mają same kostki i mieszają im się kolory lub mają pociętą wiązkę

rozpiska wtyczki wpinanej w konsole w regulatory

KOSTKA KIEROWCY

1- szaro-niebieski +12V poswietlania przycisków można pociągnąc np. z podświetlania popielniczki

2- czarno-żółty mata grzewcza

3- biało-czarny sensor temperatury w macie grzewczej

4-czerwono-biały gruby +12V przez bezpiecznik 30A jest to zasilanie maty grzewczej (mozna wziąc z szyny pod kierownicą)

5-czarno-czerwony +12 V PO STACYJCE przez bezpiecznik 5 A jest to sterowanie grzaniem (mozna wziąc z szyny po kierownicą)

6- masa

KOSTKA PASAŻERA

1- szaro-niebieski +12V poswietlania przycisków łączymy z szaro-niebieskim z kostki kierowcy

2- niebiesko-żółty mata grzewcza

3- niebiesko-biały sensor temperatury w macie grzewczej

4-czerwono-biały gruby +łączymy z czerwono-białym z kostki kierowcy

5-czarno-czerwony +12 V PO STACYJCE przez bezpiecznik 5 A jest to sterowanie grzaniem (mozna wziąc z szyny po kierownicą)

6- masa

Oryginalna wiązka składa sie z dwóch części:

część 1: od regulatorów z panelu klimatronica do białej wtyczki wpinanej w białą kostkę przy podszybiu

częśc 2: od białej kostki przy podszybiu do zielonych wtyczek wpinanych w zielone kostki foteli

Rozpiska białej kostki przy podszybiu

1- niebiesko-biały

2-czarno-biały

3-niebiesko-żółty

4-czarno-żółty

6-brązowy

rozpiska kości pod fotelem

KIEROWCY

piny:

1-brązowo- czarny sensor temperatury sensor temperatury możemy zrobić mostek z pinem 3 tzn masa

2-czarno-biały- sensor temperatury

3- brązowy gruby masa

4-czarno-żółty zasilanie maty grzewczej

PASAŻERA

piny:

1-brązowo-żółty sensor temperatury możemy zrobić mostek z pinem 3 tzn masa

2-niebiesko-biały sensor temperatury

3-brązowy gruby masa

4-niebiesko-żółty zasilanie maty grzewczej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.