Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z radiem audi concert


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem takiej natury ze moje radio padło pod względem zglaśniania.po odpaleniu chodzi na średniej głosności ale jal ruszę potencjometrem to albo napieprza na max albo na zero.podgrzewałem juz suszarką procesorki(wszystkie bo nie wiem który to jest) i było ok dopuki było ciepło teaz jest masakra.Jak ktoś wie jak to naprawić lub jaki jest symbol tego czegoś to proszę o pomoc .PZDRO DLA WSZYSTKICH AUDIOLCOW!!!!!!! :a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij logo jakiego producenta jest na naklejce radia ( byc moze grundig) i zanies do serwisu gdzie robia radyjka. tylko zarzadaj wymiany. jest dosyc powszechna praktyka smarownia potenjometrow. na jakis czas to pomaga ale nie na dlugo. jezeli nie masz doswiadczenia w naprawach sprzetu elektronicznego zniszczysz sciezki na plytce drukowanej i bedzie wiecej szkody niz pozytku. jezeli potrafisz sie bawic lutownica i odsysaczem to mozesz sprobowac sie pobawic. jedyny problem to zakup potencjometru w sklepie nie dostaniesz tylko jakis autoryzowany serwis producenta radia ( nie audi ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...