Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Nadchodzące ubezpieczenie OC!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To masz pecha Nie mając współwłaściciela. Ja mam z ojcem który ma 60% zniżek i w marcu płaciłem trochę ponad 800 zł. a jak na liberty direct wyliczyłem sobie n samego siebie to 2050zl :)

To jakie jaja? Za 1,9 ponad 800 z maxem zniżek ? :shocked:

Ja mam 60% i za 2,5 płacę 466 PLN. Gdzieś Ty auto ubezpieczył :no:

ma zwyżkę za wiek :wink4:

spokojnie, choć pewnie dałoby się coś taniej znaleźć

Przecież ma współwłaściciela ze zniżkami.

Mó szwagier zarejstrował auto ze mną, jak współwłaścicielem i żadnej zwyżki mu nie naliczali...

no ma i współwłaściciel ma -60 % zniżek

za to on ze względu na wiek ma +60 % zwyżek

po prostu, są współwłaścicielami, ubezpieczalnie tak to liczą

jakby by sam to miałby jeszcze drożej bo bez żniżek a i tak ze zwyżkami za wiek

rozumiesz teraz ?

od razu napisz ile twój szwagier ma lat

21
Opublikowano

no to powinien mieć policzone zwyżki :wink4:

Opublikowano

no to powinien mieć policzone zwyżki :wink4:

No widzisz. A nie miał.
Opublikowano

jak piszecie o tych cenach to przypominaja mi sie czasy jak mialem poloneza 1.6gle 6 lat temu 0% znizek i placilem OC - 1500zl, teraz od 3 lat jestem posiadaczem a4 :> i juz mam wreszscie 60% znizek i mam OC za 303zł, wiadomo ze powyzej 2.0 silnik zwyzka:/

Opublikowano

no to powinien mieć policzone zwyżki :wink4:

No widzisz. A nie miał.

no to pewnie błąd agenta, jak nie dostałeś wyrównania to tylko się cieszyć i jeździć :)

Opublikowano

no to powinien mieć policzone zwyżki :wink4:

No widzisz. A nie miał.

no to pewnie błąd agenta, jak nie dostałeś wyrównania to tylko się cieszyć i jeździć :)

Wiesz. W sumie mi to wisi. Szwagier płaci :wink4:

Tak czy siak. Już umowę przedłużał i żadnej dyskusji o stawce nie było.

Opublikowano

kurde ale macie za***iście za 1,9 TDI 60% zniżek OC-303ZŁ...... :cool1:

ja becaluje samo OC przy zniżkach 50% 520 euro a gdzie jeszcze podatek drogowy naliczany od KW i emisji spalin nie wspomnę o AC........ :wallbash: ;(

Opublikowano

kurde ale macie za***iście za 1,9 TDI 60% zniżek OC-303ZŁ...... :cool1:

ja becaluje samo OC przy zniżkach 50% 520 euro a gdzie jeszcze podatek drogowy naliczany od KW i emisji spalin nie wspomnę o AC........ :wallbash: ;(

U mnie OC za 2,5 wyszło 1440 Euro. Szybciutko ściagnąłem go do polski. Nawet mimo wysokiej akcyzy sie opłaciło :wink4:
Opublikowano

kurde ale macie za***iście za 1,9 TDI 60% zniżek OC-303ZŁ...... :cool1:

ja becaluje samo OC przy zniżkach 50% 520 euro a gdzie jeszcze podatek drogowy naliczany od KW i emisji spalin nie wspomnę o AC........ :wallbash: ;(

U mnie OC za 2,5 wyszło 1440 Euro. Szybciutko ściagnąłem go do polski. Nawet mimo wysokiej akcyzy sie opłaciło :wink4:

przez te ich sumy za ubezpieczenia i podatki zwykły człowiek musi się turlać klekotem, nie jest wstanie sobie pozwolić na auto o dużej pojemności i mocy .... :wallbash:

Opublikowano

gdzie wy ubezpieczacie ze przy 1.9 tdi i 60% znizek macie oc za 330zl ?

Opublikowano

to pytanie do kolegi zib0l..... :cool1:

jak piszecie o tych cenach to przypominaja mi sie czasy jak mialem poloneza 1.6gle 6 lat temu 0% znizek i placilem OC - 1500zl, teraz od 3 lat jestem posiadaczem a4 :> i juz mam wreszscie 60% znizek i mam OC za 303zł, wiadomo ze powyzej 2.0 silnik zwyzka:/

Opublikowano

gdzie wy ubezpieczacie ze przy 1.9 tdi i 60% znizek macie oc za 330zl ?

tu masz moje OC...

http://img225.imageshack.us/img225/9371/rataocmtu.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.