Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie foteli poliftowych do przelifta - airbag


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o informację jak podłączyć fotele tzn. w ori mam boczne poduszki, jak podłączyć fotele z poduszkami poliftingowe, różnią się kostkami. Pod fotelem mam dwie kostki jedna czerwona z jednym przewodem druga żółta dwa przewody a jak to dokładnie wygląda w fotelu poliftingowym , kostkami różnią się na pewno czy da radę to podłączyć aby poduszki boczne poprawnie funkcjonowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to do zrobienia i będzie działać, jednak że poduszki powietrze to nasze i innych bezpieczeństwo nie powinny być modyfikowane jak i instalacje w żaden sposób. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się dlatego jeśli nie będę miał jasnej odpowiedzi, że coś może nie pasować trzeba będzie coś sztukować to raczej nie chciałbym ryzykować z poduszkami, a tym czasem czekam na podpowiedzi czy jest to możliwe i jak ? [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 09:28_________________________________________________nikt nie podłączał foteli polifotwych do przedlifta chodzi o airbagi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wystarczy wymienić wiązki z przed lifta na polifta do miejsca wszystkich wtyczek ( pod osłoną ) gdzie otwierasz maskę i po prawej stronie pasażera. Powinno obejść sie bez kombinacji. Jednak nie mam jak tego sprawdzić. :hi:

W ostateczności możesz przełożyć poduszki z Twoich foteli do poliftowych. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z tego co piszesz to nie będzie takie raz dwa i jest :/ wyślałem, że przepnę kabelki te co mam teraz pod fotelami do nowej wtyczki i będzie grało ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wtyczka poliftowa

IMG_8033.jpgIMG_8034.jpg

zaraz znajdę zdjęcie przedliftowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć zjdęć ale jutro zdrobie u siebie w aucie

Michał to podeślij linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126661.0;highlight=kostki+poduszek

Kable niebieski i biały odpowiedno między kostkami, brązowy (masa) z czerwonej kostki do brązowego w nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogólnie nie będzie problemu, dzięki za info[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 22:36_________________________________________________dzisiaj zerknąłem pod fotel i mam dwie kostki pod fotelem jedna czerwona z kablem brązowym (masa), druga żółta z dwoma przewodami biało-niebieski i biało-brązowy

czyli biało niebieski z niebieskim i biało brązowy z białym z nowej kostki ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jeszcze pytanie o stronę pasażera bo tam przewody są innych kolorów żółta kostka w moim aucie po stronie pasażera ma kolory żółto-brązowy i żółto-niebieski a we wtyczce poliftowej są przewody biały, zielony i brązowy i teraz jak podpiąć wiadomo brązowy do brązowego a jak pozostałe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brązowy do brązowego tak jak mówisz, żółto- brązowy to masa zapalnika, żółto- niebieski to zapalnik. Z tego co pamiętam to żółto- niebieski do zielonego, a żółto- brązowy do białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :hi: tak właśnie podpiąłem[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:34_________________________________________________wszystko poskładane, nowe fotele podłączone i sprawdzone działanie kontrolki od poduch i wszystko wygląda, że ok, zapala się i gaśnie jak przy starych fotelach

jeszcze raz dzięki Michał za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...