Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] 1.8T quattro - Nowe logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak na moje oko-coś z sondą lambda http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_45169.html

wartości powinny spadać ,wraz ze zwiększającymi się obrotami i gdzieś około 3-4,5 tysiąca,powinny wynosić 0,87-0,85 a z loga pokazuje cały czas wartości-jakby auto było na biegu jałowym :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jak na moje oko-coś z sondą lambda http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_45169.html

wartości powinny spadać ,wraz ze zwiększającymi się obrotami i gdzieś około 3-4,5 tysiąca,powinny wynosić 0,87-0,85 a z loga pokazuje cały czas wartości-jakby auto było na biegu jałowym :mysli:

031 robiłem statyczne właśnie na jałowym :mysli: [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 09:25_________________________________________________Na moje oko jest chyba wszystko ok. :cool1: Pozdrawiam!!!

Opublikowano

tak na przyszłość-statycznych nie robi się w benzynie-bo one nic nie mówią :wink4:

jeśli to było na postoju-to wal wirusa i pochwal się ile seria miała

Opublikowano
  • Autor

tak na przyszłość-statycznych nie robi się w benzynie-bo one nic nie mówią :wink4:

jeśli to było na postoju-to wal wirusa i pochwal się ile seria miała

:good:

Troszkę mnie martwiło bo tak jak by turbo za późno wstawało ale jak przewalałem neta to chyba każde 1.8t w serii tak ma.

Opublikowano

tak na przyszłość-statycznych nie robi się w benzynie-bo one nic nie mówią :wink4:

jeśli to było na postoju-to wal wirusa i pochwal się ile seria miała

:good:

Troszkę mnie martwiło bo tak jak by turbo za późno wstawało ale jak przewalałem neta to chyba każde 1.8t w serii tak ma.

Normalne to jest.

Ładuj tam z 1 bara :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
:mysli: nikt nic nie powie na temat logów?
Opublikowano

tak na przyszłość-statycznych nie robi się w benzynie-bo one nic nie mówią :wink4:

jeśli to było na postoju-to wal wirusa i pochwal się ile seria miała

statycznie robi sie tylko lambdę

nie ma znaczenia jakie sa obroty silnika, pod warunkiem że sa stałe

sonda musi cały czas oscylowac pomiedzy 0.1 a 0.9 V

Opublikowano

tak na przyszłość-statycznych nie robi się w benzynie-bo one nic nie mówią :wink4:

jeśli to było na postoju-to wal wirusa i pochwal się ile seria miała

statycznie robi sie tylko lambdę

nie ma znaczenia jakie sa obroty silnika, pod warunkiem że sa stałe

sonda musi cały czas oscylowac pomiedzy 0.1 a 0.9 V

ale to i tak tylko powie,że ona pracuje,a tego można się dowiedzieć z dynamicznych,bo wtedy widać,czy nagrzewa się poprawnie,bo i adaptacja następuje pod obciążeniem
Opublikowano

Dmuchanie na 1.1bara w nowych logach, chyba za bardzo wziales sobie do serca to co mowilem. ile wyszlo na hamowaniu???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.