[ALL B5] Montaż zmieniarki w schowku?

Witam,

kupiłem niedawno ori zmieniarkę do mojej A4. Do tej pory spotkałem się jedynie ze zmieniarką w bagażniku, ale bardziej odpowiadałoby mi umiejscowienie jej w schowku - czy jest to możliwe? Fizycznie nie posiadam jeszcze zmieniarki, więc nie wiem jak wygląda sprawa rozmiaru (schowek w B5 potężny nie jest). Czy do montażu jest potrzebny jakiś specjalny stelaż? Jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie, najprawdopodobniej oddam to w jakieś bardziej wykwalifikowane ręce, ale chciałbym się przygotować do tej operacji jak najlepiej :)

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

Witam,

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

Skoro jeszcze nie kupiles zmieniarki to polecam kupic emulator zmieniarki mp3/usb. XCar Link. Zwykla, ori zmieniarka nie zmiesci Ci sie do schowka w B5 - tak zeby to jakos wygladalo i bylo funkcjonalne.

kupiłem niedawno ori zmieniarkę do mojej A4
Fizycznie nie posiadam jeszcze zmieniarki

to masz ją czy nie masz?

a czemu w bagażniku nie chcesz, przecież nie zawadza a w schowku się nie zmieści

najlepsze rozwiązanie to bagażnik, płyt nie będziesz wymieniał raczej w czasie jazdy, żeby to montować w schowku i było pod ręką, poza tym zmieniarka trochę "hałasuje" podczas przełączania lub wczytywania a to było by słychać trochę głośniej niż w momencie jak jest w bagażniku

ja u siebie tak to zamontowałem

6bb722012da7e644m.jpg

Ja kiedyś też przymierzałem się do takiej operacji. Powiem tak, da się to zrobić. Tu masz wątek do tego:

Kupujesz coś takiego:

i od kolegi z forum coś takiego:

Trochę rezania i masz :good:

Dzięki za odpowiedzi. W momencie pisania posta zmieniarka była kupiona, ale czekałem aż Poczta Polska mi ją dostarczy :decayed:

Teraz leży na biurku i czeka na podłączenie, chyba jednak faktycznie zamontuję ją w bagażniku.

@pablo_9 - widzę, że przymocowałeś ją do górnej półki bagażnika - jakiego mocowania użyłeś?

użyłem ori stelarzu, który kupiłem razem ze zmieniarką i akurat fajnie przypasował, że można było podwiesić na nim zmieniarkę