Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja czerwona A4


devon00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy wiec jeszcze czeka mnie sporo pracy z autem ale na chwile obecna nie jest chyba źle

Rocznik auta 1996

Silnik 1.8 Turbo

Wyposażenie:

-2 poduszki

-2 elektryczne szyby

-ABS

-centralny zamek ( przy pomocy centralki od firmy Stig juz na pilota )

-climatronik

-elektryczne i podgrzewane lusterka

-dwa podlokietniki

-skladana kanapa tyl

-szyby domykane z pilota

-tapicerka welur

-radyjko Blaupunkt travel pilot z nawigacja plus zmieniarka w bagazniku

-sportowe amorki i sprezyny ( czekaja na demontaz i wraca seria )

Auto jest na sportowym zawieszeniu czerwone sprezyny zolte amory...z czasem chce sie tego pozbyc i wrocic do seryjnych

20110508141.jpg

20110508142.jpg

20110508143.jpg

20110508140.jpg

20110508145.jpg

jakosc zdjec slaba bo robione telefonem

Z biegiem czasu bede pisal o modyfikacjach jakie zostaly przeprowadzone bo takowe beda na 100%

lista jest dluga ale powoli mam nadzieje ze uda mi sie osiagnac cel

P.S ta mała gwiazda koło auta to Moja córka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolorek :good:

wpisz liste planowanych modyfikacji

tak na szybko polecam zmiane przednich lamp, kierunkow bocznych na blotnikach na biale/dymione, koncowki wydechu

i wtedy zaczynaj z grubszymi modami:)

bezawaryjnosci i frajdy z jzdy zycze:) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolorek :good:

wpisz liste planowanych modyfikacji

tak na szybko polecam zmiane przednich lamp, kierunkow bocznych na blotnikach na biale/dymione, koncowki wydechu

i wtedy zaczynaj z grubszymi modami:)

bezawaryjnosci i frajdy z jzdy zycze:) :good:

tak jak kolega pisal od tego bym zaczal :wink4: i bezawaryjnej jazdy zycze :naughty:

ps. slodziutkiego "bąbelka" masz :wink4: ,tak okolo 1 roczka i 2-3 miesieca ma :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiek dokladnie 1 rok i 3 miesiace....na chwile obecna chce powalczyc z zawieszeniem a dokladnie z amorami i sprezynami..ori sprzet bedzie dla mnie lepszy a sportowy pewnie pojdzie na alledrogo...kwestia tlumika koncowe zostaje jak jest bo widac ze jest prawie nowy a z takim juz kupilem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się widzi kolor taki jasny bordowy :) szkoda, że założyłeś takie lampy przednie mogłeś zamontować DEPO wtedy wyglądała by bardziej taka odmłodzona seria no ale o gustach się nie pisze :wink4: a to radyjko jakieś takie dziwne :decayed: zakładaj gwintowane zawieszenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są lampy depo.auto tak jak stoi i widać na zdjeciach tak zostało kupione miesiąc temu. Dopiero zaczynam przygodę z niemieckimi autami.wczesniej były francuzy do których więcej już nie wrócę. Co do radia na chwilę obecna zostaje bo jest z nawi.i tak cześniej słucham tylko radia bez cd mimo że w bagażniku siedzi zmieniarka.mam pytanko w każdym sedanie tylną kanapę można składać czy to kwestia wyposażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, francuzy, kiedys moj starszy mial r19 1,8 16v Williams z 94'r, ale niestety skasowalem mu ja, potem kupilem r19 phase 1 z 93'r 1,8 16V 136km i bylo to moje przeukochane autko, ale niestety ruda wpieprzyla ja na maksa, sprzedalem za grosze ;(

mialem tez citroena c15 :kox: wszedolaz, za***isty

francuzy sa spoko, gdyby nie ta rdza :confused4:

teraz zakochany jestem od 3 lat w swojej a4, Ty tez sie zarazisz, troche poczytasz forum i bedzie ogien w szopie!

graty slusznegp silnika, montuj lpg to i taniej niz 1,9tdi bedzie pomykal:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus za kolor kolego ;) Bezawaryjności życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianus były 3 razy r19 sedan htb i cabrio później 2 laguny. Francuskiej myśli technologicznej mam już dość. Co do gazu kupując auto z takim silnikiem nastawiony byłem że mało palić nie będzie więc lpg nie będzie montowane. I tak nie jest źle ze spalaniem więc jest git.jeżdżę a4 miesiąc i już uwielbiam to auto. Powoli czytam forum dorzucan linki do listy z modami wartymi uwagi które będę chciał dokonać.trochę lektury i już wiem czemu przy hamowaniu włącza się abs :) czujniki w czwartek przejdą czyszczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do dzisiaj nie umie przezyc, ze na swoje wesele jechalem ffrancuzem ;(

bo koledze co mial mnie wiezc a6 przerysowala babka autko na jeden dzien przed slubem :([br]Dopisany: 09 Maj 2011, 16:44_________________________________________________wogole mi nie podchodza francuzy kuzyn mial i po 2 miechach sprzedal achta usterkowosc :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoje tez mialem jechac francuzem laguna 3 ale jechalem nowa skoda octavia i nie zaluje z tego powodu :D

Panowie ile do silnika 1.8 Turbo wchodzi oleju do silnika bo szukalem w necie i roznica w informacjach jest dosc spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile do silnika 1.8 Turbo wchodzi oleju do silnika bo szukalem w necie i roznica w informacjach jest dosc spora

hmm...Qrcze, no rzeczywiscie rozne zrodla roznie podaja i sam nie wiem, bo do normalnego 1.8 wg ksiazki wchodzi 3.5 litra wraz wymiana filtra oleju a 1.8T nie ma w ksiazce uwzglednione :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie 5 litrow nie zabraknie a jak zostanie to sie przyda kiedys :)

co do modów zaczne od montazu zestawu od centralnego zamka na pilota..nie duza rzecz ale jak sie juz czlowiek przyzwyczail w poprzednim aucie ze otwiera sie z pilota to teraz ciezko celowac kluczykiem wieczorem :) jutro jade zakupic olej i filterki...zestawik do centralki tez pewnie dojedzie do mnie jutro kurierem

Diamond zawias gwintowany to nie glupie rozwiazanie...ile koszt takiej imprezy orientuje sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~tysiak, nówka np. u Kawula :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze wiecej :D kwestia przemyslenia sprawy teraz..obecnego zawiasu musze sie pozbyc bo jest za niski jak na moje uzytkowanie auta i dziurawe drogi ktorym smigam do pracy[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 23:38_________________________________________________dzisiaj zamonterkowałem centralny zamek na pilota firmy Bloker...domykanie szybek działa zamykanie auta tez :D

Przy okazji wizyty u kumpla na warsztacie wymieniłem wszystkie filterki i olej...z filtra paliwa wyleciala czarna maź z dodatkiem paliwa, filtr pamietal chyba jeszcze fabryke..jak doszlismy do filtra kabinowego :blink: jego stan wygladal na tragiczny...dwie fotki pokazuja jak bylo przed a jak jest teraz :)

Zakres prac zakonczony sukcesem i pelna satysfakcja bo zasieg pilota jest mega duzy a nie wyciagalem antenki w jakies widzoczne miejsce tylko zostawilem razem z centralka kolo bezpiecznikow

20110512146.jpg

20110512147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze wiecej :D kwestia przemyslenia sprawy teraz..obecnego zawiasu musze sie pozbyc bo jest za niski jak na moje uzytkowanie auta i dziurawe drogi ktorym smigam do pracy[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 23:38_________________________________________________dzisiaj zamonterkowałem centralny zamek na pilota firmy Bloker...domykanie szybek działa zamykanie auta tez :D

Przy okazji wizyty u kumpla na warsztacie wymieniłem wszystkie filterki i olej...z filtra paliwa wyleciala czarna maź z dodatkiem paliwa, filtr pamietal chyba jeszcze fabryke..jak doszlismy do filtra kabinowego :blink: jego stan wygladal na tragiczny...dwie fotki pokazuja jak bylo przed a jak jest teraz :)

Zakres prac zakonczony sukcesem i pelna satysfakcja bo zasieg pilota jest mega duzy a nie wyciagalem antenki w jakies widzoczne miejsce tylko zostawilem razem z centralka kolo bezpiecznikow

20110512146.jpg

20110512147.jpg

Użyłeś Blokera 44 od Stiga? Co do filtra kabinowego to niestety sporo A4 ma nie wymienionych od nowości :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 96 ? a masz listwy drzwiowe boczne ? wiec cos nie tak ? a te liswty to od 98 r ;) nie wspominajac o lustrach i klamkach w kolorze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...