Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czy przednia maska z 2000 roku pasuje do roku 1995??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Po lekkiej tluczce i wgniotce na masca i orientacyjnych kosztach naprawy ok 450 zl, zastanawiam sie nad kupnem nieuszkodzonej maski. Moje auto to przed liftowy rocznik 95. Maska nieuszkodzona na ktora poluje jest z drugiego lifta czyli 2000 roku. Nie mam mozliwosci przymiarki. I moje pytanie, czy obie maski sie czyms roznia?? O kolor do mojego auta maski trudno w rozsadnej cenie. A gdy juz takowa dorwalem to mam watpliwosci czy 5 lat zrobilo roznice w masce. Dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem różnica jest w tym ze po lifcie ma spryski schowane a przed nie.ale niech inni sie wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:>ja mam 97rocznik i maskę po 99roku spryski są pod spodem to najmniejszy problem po założeniu maski wczepiszasz spryski nie zamykasz maski do końca i zaznaczasz sobie w których miejscach mosisz wyciąć po kawałku pionowej kratki z podzszybia zeby spryski nigdzie nie wadziły wygląda estetycznie a wężyki pasują tam jest chyba nieduża różnica w kostkach do podgrzewania jest chyba inna redukcja żaden kłopot w serwisie kostki nowe do sprysków około20zł dla pewności poszukaj na forum było na pewno żeby nie było na mnie jak coś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisales to chyba nie powinno byc prblemu . po lifcie jest inne podszybie troche daltego ladnie sie chowaja a w przed lifcie tak jak mówisz trzeba wyciac troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zakładać nowego postu to dopytam tutaj jeszcze raz.

Maska po roku 99 podejdzie do przedlifta bez problemu. Jedynie co to trzeba trochę wyrezać podszybie na wężyki i kostka od podgrzewania dysz może być inna??

A podgrzewanie dysz sprysków działa razem z podgrzewaniem tylnej szyby czy jakoś na innej zasadzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...