Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rozmiar złącza elastycznego (plecionki) za turbiną AWX


wielki1980

Rekomendowane odpowiedzi

Przerwane mam złącze elastyczne między turbiną a katalizatorem w A4 B6 AWX może mi ktoś podać jakie ono ma wymiary. Czy kupować samo złącze czy z kołnierzem.Jeżeli ktoś to wymieniał proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chce zmienić w zaprzyjaźnionym warsztacie. Wymierzyłem że plecionka ma mieć fi55 i długa na 120mm. Prosiłbym żeby to ktoś potwierdził. Wymiana polega na wycięciu starej i wspawaniu nowej tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chce zmienić w zaprzyjaźnionym warsztacie. Wymierzyłem że plecionka ma mieć fi55 i długa na 120mm. Prosiłbym żeby to ktoś potwierdził. Wymiana polega na wycięciu starej i wspawaniu nowej tak?

Tak tylko musisz odkrecic rure od turbiny do zlacza przed srodkowym tlumikiem i wszystko wyciagnac :) opis jest na forum jak to sie robi i oczywiscie pozniej dobrze wspawac plecionke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i przepraszam za odgrzewanie "starego kotleta" ale nie chcę zakładać nowego tematu. Czy plecionka do audi a4 b6 1.9 tdi awx 2001 rok powinna mieć długość 120mm czy 90mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jaki ma byc w koncu ten wymiar?

mechanik mi wymienil ale widze ze jest wieksza niz stara a sterej nie mam a auto strasznie buczy wyje czy jak to nazwac on mowi ze tak musi byc ale ja wiem jak moj samochodzik pracowal cichutko przed wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TDI Passata B5 FL z 130 ps czy Audi B6 1,9 130 zawsze, od wieków dawałem wzmacniane zbrojone od wewnątrz 55x100 jedyne co mogę się mylić to przy średnicy wtedy będzie 50/100 tzw. 3W Jak coś to foto wyślę jak różnic się od zwykłego.


Siedzę na co dzień i mechanicy bladego pojęcia nie mają jakie dawać,80 % z nich nie wie !!! Pytają o łączniki 120mm, a jak mówię że nie ma to daj na 150 gdzie do Passatów / Audi oraz Skoda i BMW w TDI zawsze było 100 / 3W tylko średnica 50/ i 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...