Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Podsufitka a raczej jej brak...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj zauważyłem że w moim sedanie jest brak sztywnej podsufitki tzn. materiał zwisa na całej długości samochodu. :wallbash: Trzyma się tak naprawdę na samych uszczelkach. Zaglądałem do środka i cała ta szmata była przyklejona bezpośrednio do karoserii. Patrzyłem na Allegro to wszystkie podsufitki są sztywne. Czy w pierwszych b5 były takie montowane czy to jakieś patenty poprzedniego właściciela. Jeżeli tak było montowane w standardzie to czy sztywna normalna podsufitka podejdzie do mnie.

Opublikowano

Dzisiaj zauważyłem że w moim sedanie jest brak ... podsufitki

Już myślałem, że takie coś przeczytam :kox:

Miałem kiedyś B5 i była normalna ładna sztywna podsufitka. U Ciebie zapewne tez powinna być inna sprawa dlaczego jej nie ma....

Kup na allegro lub wejdź do działu sprzedam tam ktos oferował podsufitke do B5. Jeśli poprzedni właściciel sam nie rzeźbił dachu to bedzie pasować.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wkońcu się dowiedziałem co i jak jest z tą podsufitką. Okazuje się że miałęm dorabiany szyberdach i "fachowcy" zmienili mi podsufitkę sztywną na zwisającą luźno szmatę. :wallbash: Co za tym idzie kupiłem sobie podsufit z otworem na szyber ale oczywiście nie pasuje. Seryjny jest szerszy. Więc rzeźbienia czas zacząć :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

to kup se lepiej bez szyberdachu;p i se wymiary wytniesz;p

Opublikowano

o kurde to ładnie Cie wyrobili

Opublikowano

wkońcu się dowiedziałem co i jak jest z tą podsufitką. Okazuje się że miałęm dorabiany szyberdach i "fachowcy" zmienili mi podsufitkę sztywną na zwisającą luźno szmatę. :wallbash: Co za tym idzie kupiłem sobie podsufit z otworem na szyber ale oczywiście nie pasuje. Seryjny jest szerszy. Więc rzeźbienia czas zacząć :wallbash: :wallbash: :wallbash:

O pier####le :wallbash: zamiast wyciąć otwór na szyber dach w starej podsufitce, dali kawałek szmaty :shocked:, wogóle dorabianie szyberdachu dla mnie to chory pomyśl :thumbdown:

Opublikowano

Okazuje się że miałęm dorabiany szyberdach i "fachowcy" zmienili mi podsufitkę sztywną na zwisającą luźno szmatę.

mozesz mi wyjaśnic lub strzelić fote jak to wyglada ???? w szmacie zrobiona jest dziura na szyber ???

Co za tym idzie kupiłem sobie podsufit z otworem na szyber ale oczywiście nie pasuje. Seryjny jest szerszy. Więc rzeźbienia czas zacząć :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kupiłeś podsufitke z polifta , bedzie ci bardzo ciężko to złożyć , nie pasuja otwory na rączki , rączki są z dystansami , itp

Opublikowano
  • Autor

żałuje że nie zrobiłem zdjęć dla potomnych. Szmata nie była podklejona bezpośrednio do dykty jak jest normalnie ale miała wokół dachu na wysokości rączek ok 5cm twardej dykty, to było wkrętami zamontowane do wzmocnień dachu. Na środku była wklejona w uszczelkę od szybera. wyglądało to trochę jakby się materiał odkleił od dykty :wallbash: Na razie jest inna podsufitka z przedlifta było rzeźbienia ale na jakiś czas mi to wystarczy. Teraz się rozglądam za pełną podsufitką i będę wycinał w niej dziurę na szyber... :wallbash:

Opublikowano

Teraz się rozglądam za pełną podsufitką i będę wycinał w niej dziurę na szyber... :wallbash:

to ci radze zebys sie rozgladał za podsufitka z dziurą bo jak zaczniesz wycinać to bedzie dramat. w miejscu szybra ori podsufitka jest ładnie podgięta itp , ciezko bedzie ci coś takiego zrobić :thumbdown::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Na razie jest podsufitka sztywna z otworem założona i przysłonięty na stale szyber, ale myślę ze kiedyś szyberdach sie jeszcze przyda wiec musze cos kombinować. Na chwile obecna wyglada jak by był zasłonięty i tyle...

Zrobiłem kilka zdjęć szmaty po zdjęciu...

http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc08309q.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/808/dsc08310x.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/217/dsc08312qb.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc08313xh.jpg

Brawo dla pomysłowości tych co szyber robili... :bicz3: :facepalm:

Opublikowano

Na razie jest podsufitka sztywna z otworem założona i przysłonięty na stale szyber, ale myślę ze kiedyś szyberdach sie jeszcze przyda wiec musze cos kombinować. Na chwile obecna wyglada jak by był zasłonięty i tyle...

Czyli nie masz szyberdachu :decayed: kombinuj jakąś dziurkę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.