Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Odwieczny problem z nie org. ksenonem


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam problem z ksenonem a właściwie z przetwornicą, chodzi o to że po pół roku znów chyba padła, objaw standardowy mianowicie włącze światła i nie świeci ale jak kilka razy włącze/wyłącze to zadziała i świeci.

Gwarancja mi sie już skończyła ale przez cały okreś gwarancji to jest już moja 4 przetwornica i pada średnio co pół roku i chyba zawsze z prawej strony, nie jestem alelektrykiem i nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje ale mysle ze jest to moze wina temp. bo przetwornica jest zamonowana na podluznicy blisko kolektora wylotowego i dzis jak przyjechalem to sprawdzalem i obie przetwornice sa tak samo lekko cieplawe ale ta padnieta miała jakby duzo bardziej gorący jeden przewod ten który jest na stale przy przetwornicy.

Ma ktoś jakieś wizje o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornica powinna być na lampie jest tam miejsce. A poza tym jakiej firmy jest ta przetwornica ? Chińczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornica powinna być na lampie jest tam miejsce. A poza tym jakiej firmy jest ta przetwornica ? Chińczyk?

Chyba chińczyk bo sam je kupowałem i montowałem. Ale zawsze pada ta z prawej strony.

Fakt pod lampa jest miejsce ale musiałbym cos dorabiac zeby ja tam przymocować i dlatego zamontowałem tak gdzie mialem miejsce.

[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 20:40_________________________________________________ :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć ksenon to lepiej zainwestować i kupić coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć ksenon to lepiej zainwestować i kupić coś porządnego.

A nie ma nic bardziej porządnego niż ori. Nie dośc że dobre(nie palą się przetwornice co pół roku) to jeszcze legalne(oczywiście z lampami przystosowanymi do tego) jesli masz spryski i system samopoziomujący. A Ty pewnie masz HID-y i dlatego tak się dzieje. Ja powim tylko tyle, że koledze Omega się prawie spaliła przez te pseudo ksenony. Ale każdy robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi mi o to dlaczego tak sie dzieje... w innych autach mialem takie ksenony i nie bylo z nimi problemow a tu ciagle z prawej strony pada przetwornica... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...