Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Lekkie stukanie ....


melon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przy lekkim skrecaniu,takim machaniu lekkimi rucham i w lewo w prawo czulem juz przed wymiana wahaczy takie stuki jakby.Zalozylem cale nowe zawieszenie Lemfordera,myslalem ze to pomoeze ale niestety stuki pozostaly....:(Najgorzej je sie odczuwa jak jade i przy skrecaniu jest jakas dziura nie musi byc duza to wlasnie na kierownicu czus stuki i jakby luz.... :embarrassed: ;( co to moze byc??maglownica??;( Kolega mowil ze sa jeszcze jakies koncowki drazka czy cos ale nie te przy kole tylko od slinika strony??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego masz drążki kierownicze oraz końcówki sprawdź drążki może już masz delikatny luz na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienialem wahacze to byly w zestawie koncowki bodajze drazkow kierowniczych,wiec chyba to nie to :mysli: a przegub mogly tak sie zachowywac??chodz na dziurach przy skrecie ewidentnie czuje luzy jakby ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposob moge sprawdzic czy to drazki kierwonicze sa wybite?? :hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 12:22_________________________________________________Juz sam nie wiem czy to te drazki czy maglownica.....dzis jak jechalem to podczas jazdy okolo 90 km/h jak puscilem gaz to czlem na kierownicy takie pukanie jednostajen....puk puk puk i lekki luz....mam pytanko czy to moze byc tez przegub???bo podczas wymiany wahaczy mi spadl i zalozylem,pozniej podczas jazdy mi wypadl i nie wiem czynie mam on luzow tam.....moze to byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...