Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaka jest dopuszczalna ładowność


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

masz w dowodzie chyba max ladownosć jesli chodzi ci o kilo. a tak jakimis duperalami to moesz po dach ladowac z tylu i nikt nic nie powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli w dowodzie nie masz tego napisanego wprost to pewnie maksymalna masa całkowita (pole F1) minus masa własna (pole G). Chociaż wartość ta nie jest jednoznaczna z tym co można wpakować do bagażnika bo trzeba uwzględnić masę kierowcy, pasażerów, paliwa i wyposażenia nie wchodzącego do masy własnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pasku b5fl kombi przewiozłem raz 625kg :naughty:(złożone siedzenia, ciężar równo rozłożony) - na odcinku 45km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci auta na wozenie cementu w srodku, moze lepiej przyczepke sobie kup pod warunkiem jak masz hak albo jakis tani samochod ktorego by Cie nie bylo szkoda aby material budowlany wozic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci auta na wozenie cementu w srodku, moze lepiej przyczepke sobie kup pod warunkiem jak masz hak albo jakis tani samochod ktorego by Cie nie bylo szkoda aby material budowlany wozic.

No szkoda ale na razie musi B6 do tego służyć. Haku nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli juz naprawde musi B6 Ci do tego sluzyć to musisz wlozyc kilka workow i patrzyc jak zachowuje sie zawieszenie czy bardzo siada, wtedy ewentualnie dokladaj po jednym worku i sprawdzaj co dzieje sie z zawieszeniem. trudno tak ocenic ile workow moze wejsc. Jednemu może wejsc wiecej a drugiemu mnie bo musisz wziasc pod uwage stan amortyzatorow i sprezyn. Wiadomo, ze jak juz te elementy sa w jakims stopniu zuzyte to nie zaladujesz tyle materialu co do nowki auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...