Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Czarna Pieknosc:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi Cades Bern 18''

Spoiler na tylnej klapie

Podswietlenie rejestracji LED

Zarowki cofania zmienione na LED

Przednie Swiatla zamienione na Xenony

Radio Pioneer AVH 3200

Glosniki zmienione na JBL

Konsola srodkowa przeszyta alcantara (na bokach)

Tylne szyby przyciemnione

Zadnych modyfikacji silnika.

DSC00326.jpg

DSC00320.jpg

DSC00321.jpg

DSC00322.jpg

DSC00323.jpg

DSC00324.jpg

A Tu troche zdjec ze srodka:

Tapicerka oklejona Folia Carbon 3M

Podswietlenie zapalniczki na czerwona

W srodku oswietlenie LED

DSC00325.jpg

IMG_3034.jpg

IMG_3035.jpg

IMG_3038.jpg

Opublikowano

fela calkiem fajna ale czarna z czarnym lakierem mi sie nie widzi, wazne zeby tobie sie podobalo

i daj troszke inne zdjecia srodka bo poki co to tylko radio pokazales

a ta folia :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Folia na dekorach jest spoko ale z tunelen to przeginka :decayed:

Lubisz światełka to kompletuj pakiet oświetlenia no i wal program :kox: Dymione kierunki w błotnikach bardzie by pasowały do Bixenonów z ciemnymi środkami :gwizdanie:

Nawet fajna czarnula :good: ale brak jej quattro :thumbdown::decayed:

Opublikowano

felgi kozak :kox: ,dekory masz oklejone folia 3M tak jak u mnie ale tunel w carbonie troszke nie pasuje ale to twoje auto,ogolnie fura super :good:

Opublikowano

nie ma co autko super :good::a4fan: a folia to tylko folia zawsze można ściągnąć :kox:

Opublikowano

Folia na dekorach jest spoko ale z tunelen to przeginka :decayed:

no o tunel mi chodzilo bo dekory ujda w tloku choc i tak sam bym nie nakleil

Opublikowano

Ładna A4 i tunel tez mi się podoba, sam oklejałeś?

Opublikowano

Matiz głupia sprawa ale masz kierę nie po tej stronie co trzeba- reszta auta 1 klasa

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wszystkim za komenty i opinie.

A ogolnie kierunkow to zapomnialem dodac ze w blotnikach sa zalozone dymione:)

A i jeszcze jedna rzecz ostatnio zalozylem nakladki na pedaly RS4 oryginal.

Co do oklejania mam kolezke jesli jest ktos zainteresowany to podam na priv jego strone itp. koles rob wszystko co zwiazane ze systemem auto audio oraz car wrapping etc.

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów:)

Audi Rulezzzzzz :kox:

Opublikowano

:oklaski:fajna sucz, wnętrze :good:, bezawaryjności :a4fan:

Opublikowano

:oklaski:fajna sucz, wnętrze :good:, bezawaryjności :a4fan:

gdzie tu widac wnetrze?

bo ja tylko widze kawalek tunelu i nic poza tym

Opublikowano

a ja powiem ze fajnie to wyglada z ta folia :decayed: ladny kolorek :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.