Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak sprawdzić jakie mam sprężyny??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pytanko jak w temacie. Mam felgi 17 -opony 235/45ZR/17, autko mam od niedawna -slyszalem ze do takiego zestawu musza byc zmienione sprezyny czy cos w takim stylu :)

Opublikowano
Mam felgi 17 -opony 235/45ZR/17, autko mam od niedawna -slyszalem ze do takiego zestawu musza byc zmienione sprezyny czy cos w takim stylu

Ale ktos Ci glupot nagadal. Nic nie musisz zmieniac ale jesli przy tej feldze masz zwykle sprezyny to pewnie stoji jak terenowka. :mrgreen:

Zaluz jakies -30 i chyba powinno byc git, chociaz mi sie wydaje, ze starczy juz nawet -20.

Opublikowano
  • Autor
Mam felgi 17 -opony 235/45ZR/17, autko mam od niedawna -slyszalem ze do takiego zestawu musza byc zmienione sprezyny czy cos w takim stylu

Ale ktos Ci glupot nagadal. Nic nie musisz zmieniac ale jesli przy tej feldze masz zwykle sprezyny to pewnie stoji jak terenowka. :mrgreen:

Zaluz jakies -30 i chyba powinno byc git, chociaz mi sie wydaje, ze starczy juz nawet -20.

raczej nie stoi jak terenowa :) dlatego wysnalem wniosek :) ze moga byc zmienione sprezyny

Opublikowano

OTom, no to zajzyj moze bedzie firma napisana, jakis numer albo co.

Fotki mozesz autku zrobic to bedzie odrazu widac jaka zawiecha.

Opublikowano
  • Autor

Pikuś fotki mojego audi sa w dziale "Moje A4" (zdaje sie ze na pierwszej stronie) Mozesz ogladnac jak masz czasa :) i stwierdzic czy stoi "za wysoko"

Opublikowano

Na moje oko to masz zawias seryjny. Ale ja przed kompem zawsze siedze w okularach, wiec moge nie dowidziec. :lol:

Opublikowano
  • Autor
:) dzieki Pikuś za pomoc - popatrze jutro dokladnie i moze cos znajde Pozdrowionka
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja osobiscie bym jej nie obnizal , przy takich kapciach i przy jeszcze obnizonym zawieszeniu, to lepiej nie rozmawiac!, mozna bedzie odgrysc jezyk :shock:

Opublikowano
ja osobiscie bym jej nie obnizal , przy takich kapciach i przy jeszcze obnizonym zawieszeniu, to lepiej nie rozmawiac!, mozna bedzie odgrysc jezyk :shock:

Ja rowniez bym jej nie obnizal, wyglada bardzo dobrze i nie ma takiej potrzeby chyba ze masz jakies konkretne plany co do pokonywania zakretow z ekstremalnymi predkościami :twisted:

Ja mam 18-stki przy kapciach 45 z seryjnym zawiasem i wizulalnie jest OK :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.