Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak sprawdzić jakie mam sprężyny??


OTom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanko jak w temacie. Mam felgi 17 -opony 235/45ZR/17, autko mam od niedawna -slyszalem ze do takiego zestawu musza byc zmienione sprezyny czy cos w takim stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi 17 -opony 235/45ZR/17, autko mam od niedawna -slyszalem ze do takiego zestawu musza byc zmienione sprezyny czy cos w takim stylu

Ale ktos Ci glupot nagadal. Nic nie musisz zmieniac ale jesli przy tej feldze masz zwykle sprezyny to pewnie stoji jak terenowka. :mrgreen:

Zaluz jakies -30 i chyba powinno byc git, chociaz mi sie wydaje, ze starczy juz nawet -20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi 17 -opony 235/45ZR/17, autko mam od niedawna -slyszalem ze do takiego zestawu musza byc zmienione sprezyny czy cos w takim stylu

Ale ktos Ci glupot nagadal. Nic nie musisz zmieniac ale jesli przy tej feldze masz zwykle sprezyny to pewnie stoji jak terenowka. :mrgreen:

Zaluz jakies -30 i chyba powinno byc git, chociaz mi sie wydaje, ze starczy juz nawet -20.

raczej nie stoi jak terenowa :) dlatego wysnalem wniosek :) ze moga byc zmienione sprezyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTom, no to zajzyj moze bedzie firma napisana, jakis numer albo co.

Fotki mozesz autku zrobic to bedzie odrazu widac jaka zawiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś fotki mojego audi sa w dziale "Moje A4" (zdaje sie ze na pierwszej stronie) Mozesz ogladnac jak masz czasa :) i stwierdzic czy stoi "za wysoko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to masz zawias seryjny. Ale ja przed kompem zawsze siedze w okularach, wiec moge nie dowidziec. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki Pikuś za pomoc - popatrze jutro dokladnie i moze cos znajde Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie bym jej nie obnizal , przy takich kapciach i przy jeszcze obnizonym zawieszeniu, to lepiej nie rozmawiac!, mozna bedzie odgrysc jezyk :shock:

Ja rowniez bym jej nie obnizal, wyglada bardzo dobrze i nie ma takiej potrzeby chyba ze masz jakies konkretne plany co do pokonywania zakretow z ekstremalnymi predkościami :twisted:

Ja mam 18-stki przy kapciach 45 z seryjnym zawiasem i wizulalnie jest OK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...