Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Kto za to zapłaci ?


alf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zimą miałem wymianę rozrządu, Teraz okazało się, że przy okazji wyciekł gaz. Byłem nabić klimę (280 z filtrem i pseudo odgrzybianie) Na drugi dzień klima pusta :evil: Od dołu widzę na wężach zieloną maź, czyli wyciek. Czy powinni ponownie nabić w ramach reklamacji. Mówiłem im, że prawdopodobnie podczas wymiany rozrządu doszło do wycieku. Powinni chyba najpierw sprawdzić i usunąć ustekę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gościu który nabijał ci klimatyzację i odgrzybiał powinnień sprawdzić po nabiciu czy jest szczelna tym bardziej że powiedziałeś mu że coś jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacisz Ty , powiedza ze uszkodzenie jest świeze i nigdy w zyciu im o tym nie mówiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napełniałem w piątek przed zamknięciem a reklamowałem w sobotę rano, więc wyciekło w nocy :gwizdanie: Pierwsze pytanie było, czy coś było naprawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik przed nabiciem czynnikiem powinien ci sprawdzić szczelność!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinienem teraz zapłacić za usunięcie nieszczelnosci, ale za ponowne nabicie nie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinienem teraz zapłacić za usunięcie nieszczelnosci, ale za ponowne nabicie nie ? :mysli:

Za nic nie powinieneś płacić teraz, jak będzie ... zależy od Ciebie i uporu "mechanika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partacz nie sprawdził szczelności przed napełnieniem układu. Jedź i walcz o swoje,skoro było pusto to na logikę trzeba sprawdzić dlaczego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że partacz :thumbdown: Bo jak byłem z reklamacją to patrzył od spodu, i było mokre ale stwierdził, że to olej z silnika. W domu zajżałem z latarką, i jest to zielona maź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłuć się bo spier.....ł sprawę. Niech sobie nie myśli, że może nie dopilnować czegoś i ujdzie mu to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli racja po mojej stronie. Tylko rano jeszcze do mechanika, żeby otworzył maske,bo jak byłem w sobotę rano reklamować klime, to pękła linka :polew: niunia jak sie zesra to i po nogach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli racja po mojej stronie. Tylko rano jeszcze do mechanika, żeby otworzył maske :decayed:bo jak byłem w sobotę rano reklamować klime, to pękła linka :polew: niunia jak sie zesra to i po nogach

powiedz temu od klimy że przy okazji linkę zj***ł :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... sprzęgło też mam do roboty :mysli: może z klimy trysnęło na docisk :polew: ale czy to łyknie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...