Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Plastikowe osłony foteli przednich


jarku21

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów. Zakupiłem pokrowce i przymierzam sie do zdjecia tych plastikowych oslon z tyłu foteli. Szukałem na forum i do b6 jest to ładnie opisane czy w b7 tak samo je zdjac wyczytalem ze nalezy przesunac gore 1-2 cm w lewo i schodzi czy potwierdza to ktos bo niechciałbym ich połamac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lepiej zeby nie połamac bo drogi interes :cool1:

od góry fotela masz 3 zatrzaski :mysli: trzeba je śrubokrętem podważyć aż wy prztykną i później do góry tak jak mówisz powinno zejść

a z drugiej strony po co Ci pokrowce do takiego auta :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sa inne oslony w B7 niz B6 :) chcesz te pokrowce wlaozyc do srodka ? daj fote jakie fotele masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne ale chtyba zdejmuje się tak samo tylko od góry w B7 nie ma 3 zatrzasków tylko 4 wiec najpierw górę musisz wypiąć i poźniej do góry i zejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem po zabiegu wiec napisze jak zdemontowac osłony gdyby ktos szukał.Wiec u mnie było 3 zatrzaski od gory i 2 uchwyty na dole.Siadamy wygodnie na tylnej kanapie łapiemy za plastik i gore przeciagamy w prawo ok 2cm i poiwnna zejsc nastepnie plastik ciagniemy delikatnie do góry wtedy puszcza 2 mocowania na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba i jakosc pokrowców solidna powiem ze mnie zaskoczyła na czasie wrzuce foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się zapytam czy da rozkręcić fotel Audi B7 ściągnąć fabryczne obicie ( materiał ) i dać np. do tapicera do naprawy . Mam wytarty fotel kierowcy i chciał bym to naprawić . Druga sprawa to wtyczki od fotela są dwie jedna żółta ma trzy piny druga czarna i 2 piny nie działa elektryczna regulacja pasa lędźwiowego , czy to nie wymaga dodatkowej wiązki przewodów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnosci nie mam ale chyba powinno sie dac jak zdjołem osłone to widzialem ze poszycie ori było na takich zaczepach i mozna je było odpiac od korpusu ale na dole sa takie białe maty wiec trzeba bylo by je chyba zrujnowac.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauważyłem ze mam ułamany dolny uchwyt od tej osłony i co , odstaje mi z jednej strony :/

na szczęscie znalazłem ułamany uchyt bede próbował skleić , opis przynajmniej już na sucho mi sie przydał zobaczymy dalej jak tto będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...