Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic


Maxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

jak na razie to wygląda jak mój tyle ze ja mam więcej chromu i manual, ten sam rok, ten sam motor.

Plany masz konkretne ( ja tez planowałem, ale Sie z...M) - pokaz foty po obietnicach a nie przed

ja się moim nie chwale, bo wygląda jak typowa fabryka - boje się dziwnego tuningu i razi mnie AGRO!

Pozdrawiam wszystkich

że tak spytam... O co Ci chodzi z tymi moimi niespełnionymi planami ? na poprzedniej stronie masz fotki po kompleksowej modyfikacji...![br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 00:55 _________________________________________________

swoją drogą Maxxx, auto masz wyjątkowe...

Dzięki :) po kilku głebszych chwilach namysłu wymyśliłem, że jeszcze troszkę pojeżdzę A4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty shamowales TIPa?

JA nie hamowałem, Andrzej z UNITRONIC to zrobił :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 23:43 _________________________________________________No i zmieniłem tapicerkę :gwizdanie:od początku chciałem mieć skórę, montowaną tylko i wyłącznie w modelu S4 czyli jasno szarą, wreszcie udało się taką dorwać :chytry: kolejny plusem jest to, że te stołki mają podgrzewanie, poprzednie nie miały...

P.S. na tych fotkach skóra wygląda na beżową, ale jest szara :kox:

dsc00247jr0.th.jpg

dsc00248ue2.th.jpg

Mam jeszcze carbonowe listwy na drzwii, niestety gość połamał te z deski ;( więc zanim zamontuje te drzwiowe muszę poszukać tych na deskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...