Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew: tego jeszcze nie było... Ale to D to dziwne jest :rolleyes: Pomysł zły nie jest, ale... zaraz tu się rzucą wszyscy i Cię lekko zjadą za to :naughty: Dla mnie tragedii nie ma :gwizdanie: Nawet sympatyczny gadżecik :evil:

Własnie o to chodzi, żeby ten znaczek "frapował" :decayed:
Opublikowano

Tuż przed świętami zacząłem wozić 4 litery na skórce z S4 :naughty:

dsc00191se6.th.jpg

W drodze jest wciąż kilka modów na które niestety nie starcza mi czasu :disgust:

mam identyczne w swojej.
Opublikowano

furka koxik, a znaczek za***isty :naughty: druciarstwo druciarstwem ale mocz jest po twojej stronie :th:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dsc00208pz7.th.jpg

No i Andrzej pomodził i wymodził 170KM & 350 Nm. Taki lajcik chciałem i bezdymnie bo skubany troche chmurek czarnych zostawiał przy redukcji :kox: teraz jak cisnę jest czysto :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 17:47 _________________________________________________Kolega znalazł dzis chwilkę żeby cyknąć kilka fotek mojego Audi. Tak się ono na chwilę obecną prezentuje, więcej zmian nie przewiduję.

55845062xd5.th.jpg

27226115sv2.th.jpg

24500273ph3.th.jpg

57744465wz0.th.jpg

68753153is8.th.jpg

Opublikowano

piekna ona jest ale brak jej wyraznie jednej rzeczy wg mnie :)

.

.

.

.

GLEBY :)[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 21:22 _________________________________________________aha ... jaka seria wyszla na hamowni :) ?

pokaz wykres :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gleby nie nie będzie ze względu na aspekt praktyczny, za dużo jeżdzę po mieście.

Wykres gdzieś zgubiłem :(

Opublikowano

a jaka seria wyszla ?

Opublikowano

wyprzedziłeś mnie z tymi końcówkami myślałem ,że będę 1. to jest cały wydech, czy same końcówki wspawane. zdradź mi proszę całą tajemnicę jak chcesz. opisz skąd i za ile takie cuda wytrzasnąć.

Opublikowano

Piękna gratulacje, chyba jedna z ładniejszych w stylizacji na S4 :notworthy: no chyba jedynie Nowak_zg więcej serca i kaski :naughty: w taki projekt wrzucił. Szkoda, ze już na Allegro :( Pomysł na jakąś inną A4 :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Nowak: seria wyszła równo 150 KM.

Iverson: są to tylko końcówki, nierdzewka. Kupiłem na allegro.

olek_BB: co do auta nowaka to on zainwestował dodatkowo w car audio, mnie to nie kręci, wole jak dobrze gra w domu :wink4: Co do sprzedaży to albo zmienię na coś większego(na pewno nie A4, minimum A6, choć chodzi mi po gowie jakiś vanik...) jeśli dostane takie pieniądze jakie chce albo zostanie jeszcze na jakiś czas - podoba się mojej drugiej połówce :tongue4:

Opublikowano

to teraz chlopaki mam dylemat

chce kupic koncowki i juz nie wiem czy wziac takie jak ma Iverson czy jak Maxxx

Maxxx ten daszek od rs4 kupiles tez na allegro ?

Opublikowano

to teraz chlopaki mam dylemat

chce kupic koncowki i juz nie wiem czy wziac takie jak ma Iverson czy jak Maxxx

a jakie ma Iverson ... ?

Opublikowano

Iverson ma koncowke firmy Monti motorsport

prosta delikatna podwojna koncowka

Opublikowano

Iverson ma koncowke firmy Monti motorsport

prosta delikatna podwojna koncowka

cos ala wydech S4 ... ?

jezeli tak to ja jestem za rozwiazaniem Maxx'a ... nie robmy z dizla benzyny ... :naughty:

BTW dizel musi miec zagiete dwie fajki ... :evil:

Opublikowano

sorry ale lekkie nieporozumienie...ja już mam fajurki do dołu...w tamtym autku miałem proste to się zgadza. rozwiązanie fajek Maxxa jest fajne widziałem to już dawno po polerce , efekt kox-idealne do dizla .

Opublikowano

Super fura :evil:

Opublikowano
  • Autor
Maxxx ten daszek od rs4 kupiles tez na allegro ?

Tak

Spanky: Popieram !!! Też myślałem oo wstawieniu do siebie ori wydech końcowy od S4 ale stwierdziłem, że jak Diesel to musi mieć Dieslową końcówkę tylko troszkę ładniejszą :)

Opublikowano

Spanky: Popieram !!! Też myślałem oo wstawieniu do siebie ory wydech końcowy od S4 ale stwierdziłem, że jak Diesel to musi mieć Dieslową końcówkę tylko troszkę ładniejszą :)

wiem .. widzialem dzisiaj na zywca .... wyjezdzales z Platan Parku na Poleczki ... :wink4:

[furak pieknie sie prezentuje :evil:]

Opublikowano
  • Autor

Zmieniam tapicerke na inną - jasną więc moja skórka jest do sprzedania - jest po kompleksowym odświeżeniu, które kosztowało mnie 1000 PLN - robione w firmie 4Drive. Jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam.

Opublikowano

Zmieniam tapicerke na inną - jasną więc moja skórka jest do sprzedania - jest po kompleksowym odświeżeniu, które kosztowało mnie 1000 PLN - robione w firmie 4Drive. Jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam.

Gadaliśmy na gg, te fotele są bardzo eleganckie, mam na nie ochotę choć nie mają podgrzewania..., swoją drogą Maxxx, auto masz wyjątkowe...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.