Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Log przepływki do oceny. Wielka prośba o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekaj bo czegos nie rozumiem, zawsze jest tak ze pompa tloczy wiecej a regulator zbija o ok 0,5 bara.

tak tak oczywiscie masz racje

powinno spasc do okolo 3.5

Opublikowano
  • Autor

A może ten regulator padł??

Opublikowano

A może ten regulator padł??

to tez wyjdzie na badaniu cisnienia paliwa inaczej nie sprawdzisz

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze jedno pytanie: w jakim momencie powinien zadziałać ten regulator?? Czy to jest coś podobnego w wyglądzie jak egr (z wężykiem podciśnienia??)?? Mam wakuometr wyskalowany od 0 - 5 barów więc chyba sam to sprawdzę... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno: w błędach silnika mam: spalanie stukowe na czujniku G66. Czy to ciśnienie może być tego powodem??

Opublikowano

Jeszcze jedno: w błędach silnika mam: spalanie stukowe na czujniku G66. Czy to ciśnienie może być tego powodem??

podaj dokladny kod bledu

Opublikowano
  • Autor

Najczęściej jest tylko:

16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low

P0332 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

2 razy zauważyłem też:

16711 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too Low

P0327 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

Opublikowano

Najczęściej jest tylko:

16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low

P0332 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

2 razy zauważyłem też:

16711 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too Low

P0327 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

kurde od razu trzeba bylo od tego zaczac, pompe zostaw w spokoju

oba bledy wpywaja na utrate mocy w aucie

jesli chodzi o 16716 i 16711 to

1.sprawdz cz czujnik jest przykrecony prawidlowo tzn. z sila 20Nm

2.sprawdz kable tego czujnika czy nie sa przetarte

3.czy nie ma zwarcia do masy

4.jesli nic z tych rzeczy wymiana czujnika

jesli chodzi o

Opublikowano
  • Autor

20 Nm????

czyli jakby delikatnie ręką przyciągnąć??

Zobaczę co pokaże dymo i się odezwę!!

Dzięki!!

Opublikowano

20 Nm????

czyli jakby delikatnie ręką przyciągnąć??

Zobaczę co pokaże dymo i się odezwę!!

Dzięki!!

20Nm nie przykrecisz reka gwarantuje ci:)

Opublikowano
  • Autor

hehe - faktycznie pomieszałem...:) wieczorkiem zajrzę!!:)

Który to jest G66 a który G61?? Chodzi mi o kolor wtyczki...

UPDATE:

G66 - zielony

G61 - niebieski

Opublikowano

hehe - faktycznie pomieszałem...:) wieczorkiem zajrzę!!:)

Który to jest G66 a który G61?? Chodzi mi o kolor wtyczki...

chyba zielony i niebieski ale ktory jest ktory to nie wiem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja pierdziele - Chłopaki ma ktoś pomysł jak podejść do sprawdzenia dynamometrem siły dokręcenia tych czujników?? Na moje to trzeba by zwalić ssący i odkręcić termostat?? :thumbdown: :doh1: I jeszcze mam jedno pytanie - jeden czujnik jest za termostatem - a drugi?? Możecie mi to sprawdzić w ETCE?? :cool1:

Opublikowano

Ja pierdziele - Chłopaki ma ktoś pomysł jak podejść do sprawdzenia dynamometrem siły dokręcenia tych czujników?? Na moje to trzeba by zwalić ssący i odkręcić termostat?? :thumbdown: :doh1: I jeszcze mam jedno pytanie - jeden czujnik jest za termostatem - a drugi?? Możecie mi to sprawdzić w ETCE?? :cool1:

nie da sie jakiejs przedluzki zrobic?

Opublikowano
  • Autor

kurde tylko jak na dynamometr przedłużkę założyć... Myślę czy nie kupić obu czujników i nie oddać gdzieś do mechaniora na wymianę... Z drugiej strony jeśli to tylko zła siła dokręcenia czujnika to szkoda kasy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.