Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Log przepływki do oceny. Wielka prośba o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ALT to nie demon prędkości :decayed: Masy powietrza z przepływki ok. Auto straciło na mocy czy od zawsze jest mulaste. Może logi z Lambda?

Opublikowano

Witam kolegów fachowców. Czy ktoś mógłby mi pomóc w ocenie logu przepływomierza z kanału 002. Wydaje mi się że auto nie jedzie... :wallbash:

logk.jpg

http://img830.imageshack.us/img830/9913/logk.jpg

Witam kolegów fachowców. Czy ktoś mógłby mi pomóc w ocenie logu przepływomierza z kanału 002. Wydaje mi się że auto nie jedzie... :wallbash:

logk.jpg

http://img830.imageshack.us/img830/9913/logk.jpg

daj loga dynamicznego na trojce do odcinki z grupy 001-002-031

wrzuc tez screena lub loga z grupy 032

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie!!

Jak tylko jutro będę miał chwilę to zrobię te logi i wrzucę!!

Dzięki chłopaki!!

Auto straciło na mocy czy od zawsze jest mulaste. Może logi z Lambda?

Jest tak, że raz jedzie aż się uśmiech na twarzy pojawia :JC_fan: a raz... :(:facepalm:

Opublikowano

Dzięki wielkie!!

Jak tylko jutro będę miał chwilę to zrobię te logi i wrzucę!!

Dzięki chłopaki!!

Auto straciło na mocy czy od zawsze jest mulaste. Może logi z Lambda?

Jest tak, że raz jedzie aż się uśmiech na twarzy pojawia :JC_fan: a raz... :(:facepalm:

dawaj te logi :)

Opublikowano
  • Autor

Po pracy niestety... około 18 powinny już być!! :)

Pozdrowionka!!

Opublikowano

Po pracy niestety... około 18 powinny już być!! :)

Pozdrowionka!!

ok to czekam

Opublikowano

032qv.jpg

kolego powiem szczerze i bez ogrodek...

uklad zasilania paliwem i powietrzem masz we wzorowej kondycji, szukasz miodu tam gdzie go nie ma :decayed:

zajrzyj jeszcze raz do kierownicy powietrza...[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 18:22_________________________________________________

032qv.jpg

kolego powiem szczerze i bez ogrodek...

uklad zasilania paliwem i powietrzem masz we wzorowej kondycji, szukasz miodu tam gdzie go nie ma :decayed:

zajrzyj jeszcze raz do kierownicy powietrza...

musze kolego naniesc jednak male poprawki do twoich logow i zweryfikowac troche poprzednia wypowiedz na czarno zaznaczylem ci gdzie jest za ubogo, sterownik wydluza czas wtrysku - warto by zmierzyc cisnienie paliwa

logi2t.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo!! Ja powiem szczerze, że pierwsza wypowiedź mi bardziej pasowała... :decayed:

Czyli co może być nie tak jak ciśnienie paliwa??

Pompa?? Wtryski??

Gdzie to zmierzyć?? Jakiś warsztat czy tylko ASO??

Drogo??

Opublikowano

Dziękuję bardzo!! Ja powiem szczerze, że pierwsza wypowiedź mi bardziej pasowała... :decayed:

Czyli co może być nie tak jak ciśnienie paliwa??

Pompa?? Wtryski??

Gdzie to zmierzyć?? Jakiś warsztat czy tylko ASO??

Drogo??

ciezko powiedziec, bardziej stawialbym na pompe, dobry warsztat bedzie mial manometr, mysle ze usluga nie powinna przekroczyc 100 zl

sparwdzales kierownice powietrza?

Opublikowano
  • Autor

kierownice mam w całości nową...

550 zł razem z zaworem - wszystko działa...

A taka pompa to jaki koszt??

Opublikowano

kierownice mam w całości nową...

550 zł razem z zaworem - wszystko działa...

A taka pompa to jaki koszt??

1200 zl orginal

550 zl dobra podroba chinska

200 zl slaba podroba chinska

ale pomiar cisnienia prawde powie

Opublikowano
  • Autor

:(

masakra...:(

A jakieś czyszczenie nic nie pomoże?? :kox:

Okej - pomiary zrobię. Chociaż i tak go nie kręcę powyżej 4000 więc... :P

Opublikowano

:(

masakra...:(

A jakieś czyszczenie nic nie pomoże?? :kox:

Okej - pomiary zrobię. Chociaż i tak go nie kręcę powyżej 4000 więc... :P

czyszczenie raczej nie pomoze

zmierz cisnienie

Opublikowano
  • Autor

Ok - nie ma problemu, jutro podjadę. Powiedzcie mi tylko jeszcze jak to powinno być wykonane?? Mierzy się na każdym wtrysku czy na listwie?? Nie chce żeby mi kity wciskali...:) Dzięki itor za pomoc!!:)

Opublikowano

Ok - nie ma problemu, jutro podjadę. Powiedzcie mi tylko jeszcze jak to powinno być wykonane?? Mierzy się na każdym wtrysku czy na listwie?? Nie chce żeby mi kity wciskali...:) Dzięki itor za pomoc!!:)

na listwe wkrecaja manometr i mierza u ciebie powinno byc 4 bary a po zadzialanu regulatora cisnienia paliwa 4,5 bara

Opublikowano

czekaj bo czegos nie rozumiem, zawsze jest tak ze pompa tloczy wiecej a regulator zbija o ok 0,5 bara.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.