Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Tył stoi za wysoko - Dlaczego?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem.

W mojej A4 Tył stoi znacznie wyżej od przodu. Dodam że na przeglądzie nie wykazało żeby coś było nie tak ( aby 1 amortyzator z tyłu musiałem wymienić). Dlaczego tak jest? Da się coś z tym zrobić żeby autko stalo na równi?

bok.jpg

Pozdro

Opublikowano

Witam.

Mam problem.

W mojej A4 Tył stoi znacznie wyżej od przodu. Dodam że na przeglądzie nie wykazało żeby coś było nie tak ( aby 1 amortyzator z tyłu musiałem wymienić). Dlaczego tak jest? Da się coś z tym zrobić żeby autko stalo na równi?

bok.jpg

Pozdro

cos masz pomerdane ze sprezynami

musisz zobaczyc ich oznaczenia

Opublikowano

może ktoś wcześniej sprężyny z avanta na tył wrzucił i wyżej stoi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

może ktoś wcześniej sprężyny z avanta na tył wrzucił i wyżej stoi :mysli:

też o tym myślałem... ale pewnosci niemam... jakbym był pewien to moglbym sie zamienic z kimś na sprezyny od sedana... [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:25_________________________________________________

Witam.

Mam problem.

W mojej A4 Tył stoi znacznie wyżej od przodu. Dodam że na przeglądzie nie wykazało żeby coś było nie tak ( aby 1 amortyzator z tyłu musiałem wymienić). Dlaczego tak jest? Da się coś z tym zrobić żeby autko stalo na równi?

bok.jpg

Pozdro

cos masz pomerdane ze sprezynami

musisz zobaczyc ich oznaczenia

a jakie powinny byc oznaczenia do sedana? i gdzie to sprawdzic?w ktorym miejscu?

Opublikowano

Zobacz jakie masz i napisz to bedziemy myśleć

Opublikowano
  • Autor

Zobacz jakie masz i napisz to bedziemy myśleć

a w ktorym miejscu bedą te oznaczenia? i na co zwrocic uwage?

Opublikowano

Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty

Opublikowano
  • Autor

Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty

a co jeśli niema? patrzyłem i nie zauważyłem tam nic takiego :mysli:

Opublikowano

Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty

a co jeśli niema? patrzyłem i nie zauważyłem tam nic takiego :mysli:

Musisz je porządnie przeczyścić żebyś zobaczył kolorowe oznaczenia

Opublikowano
  • Autor

Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty

a co jeśli niema? patrzyłem i nie zauważyłem tam nic takiego :mysli:

Musisz je porządnie przeczyścić żebyś zobaczył kolorowe oznaczenia

ok a duży jest problem żeby je wrazie czego wymienic? sam jestem wstanie to zrobić? czy do mechanika?

Opublikowano

Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty

a co jeśli niema? patrzyłem i nie zauważyłem tam nic takiego :mysli:

Musisz je porządnie przeczyścić żebyś zobaczył kolorowe oznaczenia

ok a duży jest problem żeby je wrazie czego wymienic? sam jestem wstanie to zrobić? czy do mechanika?

Zależy na ile jesteś sprytny. Ja teraz też będę wymieniał sprężyny i wszyscy mi mówią że można to zrobić samemu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na sprężynie są oznaczenie. kolorowe kwadraty

a co jeśli niema? patrzyłem i nie zauważyłem tam nic takiego :mysli:

Musisz je porządnie przeczyścić żebyś zobaczył kolorowe oznaczenia

ok a duży jest problem żeby je wrazie czego wymienic? sam jestem wstanie to zrobić? czy do mechanika?

Zależy na ile jesteś sprytny. Ja teraz też będę wymieniał sprężyny i wszyscy mi mówią że można to zrobić samemu :wink4:

no chodzi mi konkretnie czy wymienie je na parkingu pod garażem czy raczej nie?

Opublikowano

Dobre klucze i najlepiej jakiś ścisk do sprężyn. Ja sobie sam w pracy zrobiłem. Dasz sobie radę bez najmniejszego problemu. Ja mam Avanta i tam jest jeszcze więcej do rozbiórki. Na forum ja znalazłem opis jak to zrobić w Avancie, pewnie w sedanie też jest. Właśnie jutro biorę się za wymianę amorków więc praca podobna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dobre klucze i najlepiej jakiś ścisk do sprężyn. Ja sobie sam w pracy zrobiłem. Dasz sobie radę bez najmniejszego problemu. Ja mam Avanta i tam jest jeszcze więcej do rozbiórki. Na forum ja znalazłem opis jak to zrobić w Avancie, pewnie w sedanie też jest. Właśnie jutro biorę się za wymianę amorków więc praca podobna :wink4:

spoko...to musze najpierw dowiedziec sie co wogole za cudo mam w tym aucie ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.