Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???


PiotrTDI

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ladnie wygladaja szybki w kolorze nadwozia PODSI ma tak zrobione i wyglada to super odezwis sie do niego na PW moze wysle ci fotki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie. :przebiegly:

albo wtryski od 110 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie. :przebiegly:

zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie. :przebiegly:

albo wtryski od 110 :decayed:

chyba nie zrozumieliście tematu.

Kolega potrzebuje porady na temat koloru szybek a nie lamp czy tuningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mu poradziliśmy żeby tego nie robił-bo np. zmiana lamp poprawi bardziej wygląd auta niż ciemne szybki. a później może zapodać wtryski od 110-co nie Sokół :wi a żeby nie robić OT'a no to tylko czarne szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem o szybki bo chce to najpierw zrobić ze względu na wyczerpanie finansów ze względu na zakup samochodu :cool: na lampki z przodu i z tyłu po lifcie lub diodowe przyjdzie czas :th: i oczywiście na szuszarke, wtryski i programik :thumbup: póki co to mam samochód w stanie idealnym poza 1 uszczelką i fotelem kierowcy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie. :przebiegly:

zamiast ściemniać kup sobie lepiej lampki ori po lifcie valeo-bardziej poprawi wygląd niż folia na szybie. :przebiegly:

albo wtryski od 110 :decayed:

chyba nie zrozumieliście tematu.

Kolega potrzebuje porady na temat koloru szybek a nie lamp czy tuningu

to chyba Ty nie zrozumiałes, chciał porady ? otrzymał odpowiedz, że zamiast wydawac kase na szybki niech lepiej kupi cos innego

i powiedz mi jeszcze mój drogi jak Ty mu pomogłes pisząc swój post ? :mysli:

a my mu poradziliśmy żeby tego nie robił-bo np. zmiana lamp poprawi bardziej wygląd auta niż ciemne szybki. a później może zapodać wtryski od 110-co nie Sokół :wi a żeby nie robić OT'a no to tylko czarne szyby.

proste :decayed:

pytałem o szybki bo chce to najpierw zrobić ze względu na wyczerpanie finansów ze względu na zakup samochodu :cool: na lampki z przodu i z tyłu po lifcie lub diodowe przyjdzie czas :th: i oczywiście na szuszarke, wtryski i programik :thumbup: póki co to mam samochód w stanie idealnym poza 1 uszczelką i fotelem kierowcy :confused4:

Ty szyby chcesz sam oklejac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zieleni bedzie pasowała jasno czarna folia lub jasna lustrzanka :rolleyes:

Mi robiono szybki folią firmy Classis - www.classis.pl polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam niunie ciemnozielona i szyby bardzo czarne , ładnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kłótliwi jesteście. sam nie będe tego robił tylko kolega który zajmuje się tym i zrobi mi to za jakieś małe :drunk: +materiał ale musze zdecydować jaki kolor i ciemność :dance:

kolego msc79 mógłbyś zapodać jakąś fotke jak to wygląda na Twoim :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega który zajmuje się tym i zrobi mi to za jakieś małe :drunk: +materiał ale musze zdecydować jaki kolor i ciemność :dance:

kolego msc79 mógłbyś zapodać jakąś fotke jak to wygląda na Twoim

Prosze.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce1141157420f425.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/236b92fbc19c404a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie czarne z efektem chroma czy jak to sie nazywa, one bede fajnie wygladac :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie czarne z efektem chroma czy jak to sie nazywa, one bede fajnie wygladac :th:

Yhy ona fajnie wygląda ... takia niby czarna niby lustrzanka . Ojciec taką ma na sprinterze , nie ma takiej mocno ciemnej a i tak trudno zajrzeć do środka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny tylko czarny, tyle ze o ile mi wiadomo to na przod nie dostaniesz homologacji, no i potem na przegladzie Ci nie przejdzie, chyba ze sie myle... tez myslalem o przyciemnieniu bo mam zielona :a4fan:, ale tylko tyl jakos mi nie lezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...