Treść opublikowana przez PiotrTDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zwykle moje auto zawiodło, spod tira pojawił mi się dość pokaźnych rozmiarów kawał lodu i nie udalo mi sie tego ominąć i coś z tłumikiem mi się stało bo wali jak cholera, mam nadzieje że w następny wtorek uda mi się przyjechać a uzyskać informacje o tym silniku to oczywiście że chce ale nie tylko bo także co się z tym wiąże chciałbym obcenić wasze fury :> no i zacząć przyjezdźać :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajnie by było ale podobno te pierwsze to tak samo jak i 2.5 awaryjne a z tego co udało mi się wyczytać na forum to ostatnie z lat 2003-2004 już były poprawione i nie miały chorób dzieciństwa :> no też prawda ale do 2.5 też można nieprawdaż?? :> a chciałbym pogadac z ludźmi którzy mogli by mi troche uswiadomić wszystko żebym miał w miare poukładane wszystko żeby kupić coś porządnego i żebym z trgo zadowolony był dlatego chce do was wpaść, no i się przedstawie napewno :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i przereklamowane ale napewno lepiej niz na ośke napęd :> nie no 1.9 to porażka wg mnie z quattro musi być przynajmniej po 50km na koło no z takim zamiarem właśnie chce przybyć no i obcenić czym sie rozbijacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wy dużo piszecie no chce autko koniecznie w dieslu bo TIRem jezdźe :gwizdanie: a spalanie mnie nie interesuje, myślałem o B7 ale po przemyśleniach w moim wypadku nie potrzeba mi tak drogiego samochodu. no i 1.9 mam dość może przez mojego gruchota który się sypie już no i chciałbym coś mocniejszego i koniecznie w quattro, to można wpaść pogadać??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem nowy i chciałbym wpaść w ten wtorek i pogadać jeśli można oczywiście?? bo chciałbym kupić sobie b6 w TDI i mam dylemat apropo silnika 2.5, myślę że ktoś pomoże?? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] strasznie powolna skrzynia
no i to jest pięknie wyjaśniony temat mam nadzieje że nikt już nie będzie się nad tym zastanawiał więc zamykam [br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 16:48 _________________________________________________ej jak zamknąć temat??
-
[B5 AFN] strasznie powolna skrzynia
to chyba jest winą wieku konstrukcji ja używając czasami szefowego vw turarega 3.0 tdi 225 km bodajże w automacie przy szybkiej jeździe jestem zaszokowany jak szybko biegi się u niego zmieniają i jak szybko ten potwór przyśpiesza i spalanie nie jest takie duże (biorąc pod uwage gabaryty) 16l/100km to nie jest dużo a podobno da i rade w trasie 13l
-
[B5 AFN] strasznie powolna skrzynia
to jest AFN jak napisałem kolego, i dlatego tak mnie to zastanawiało
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
zależy co komu się podoba
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
ja tam wszystkie przyciemnie a jak miśki złapią to się zerwie folie i znowu założy a z przeglądem problemu też nie będzie bo znajomy robi
-
[B5 AFN] strasznie powolna skrzynia
Witam mam takie pyanko, ostatnio jeździłem z kolegą jego w TDI AFN z 96r ma automatyczną skrzynie bodajże 3 biegową, czy możliwe że jest sprawna i auto przyśpiesza dużo wolniej od Z1 w zwykłej skrzyni??
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
ładnie wygląda a może ktoś się pochwali jak wyglądają zielone szybki w zielonym
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
ale kłótliwi jesteście. sam nie będe tego robił tylko kolega który zajmuje się tym i zrobi mi to za jakieś małe +materiał ale musze zdecydować jaki kolor i ciemność kolego msc79 mógłbyś zapodać jakąś fotke jak to wygląda na Twoim
-
[B5 1Z] pytania dotyczące odmy
dzięki mam nadzieje że pomoże to wielu urzytkownikom
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
pytałem o szybki bo chce to najpierw zrobić ze względu na wyczerpanie finansów ze względu na zakup samochodu na lampki z przodu i z tyłu po lifcie lub diodowe przyjdzie czas :th: i oczywiście na szuszarke, wtryski i programik póki co to mam samochód w stanie idealnym poza 1 uszczelką i fotelem kierowcy
-
[B5 1Z] pytania dotyczące odmy
czytałem sporo o odmie tylko że w tych 2.5 motorkach i tam jakieś problemy były, ale jeśli jest tak jak mówisz to nie mam o co się martwić
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
nie, ten ciemny w kolorze butelki od lecha ładne autko tylko szkodaby było oszpecić auto no i kase
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
jaki kolor szyb buście doradzili przy zielonym ??? czarne??? a może zielone??? dopuszczam tylko przyciemnienie wszystkich szyb
-
[B5 1Z] pytania dotyczące odmy
dzięki za wyczerpującą odpowiedź chyba czeka mnie wymiana bo bardzo boje się o moją tylko że zlece to warsztatowi bo sam nie dam rady. a jak sprawdzić czy poprawnie działa odma???
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Koleś respekt tyle pracy, czasu i kasy przeczytałem wszystko od początku i widze że dobrze Ci to wszystko idzie
-
[B5 1Z] pytania dotyczące odmy
wiem że to dla wielu z was mogą być śmieszne pyania ale nie chce tylk być użytkownikiem samochodu ale chce i wiedzieć do czego służy każda część w nim :th: chciałbym się dowiedzieć gdzie się znajduje, do czego służy, jak działa i jak dbać o odme???? dziękuje za odpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Klubowiczów dopiero wchodze w temat samochodów i wiem że wybór audi a4 napewno jest trafiony niedawno kupiłem zielone z bardzo fajn ym silniczkiem 1.9TDI mam wiele pytań dotyczących tego autka ktore mam nadzieje rozwieją podpowiedzi kolegów z forum