Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Stukanie w okolicy stacyjki przy skręcaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , od niedawna walczę z trudnym prowadzeniem auta szczególnie na koleinach auto pływa .... dzisiaj zauważyłem że na postoju przy zgaszonym silniku przy krótkich ruchach prawo lewo słychać stukanie w okolicy stacyjki , czy tak objawia się luz na kolumnie kierowniczej ? słychać to również przy zapalonym silniku ale na zgaszonym strasznie ciężko kołami ruszyć wiec mocniej stuka , może ktoś miał podobny przypadek ?

Opublikowano

moze tylko echo niesie dzwiek, a tak na prawde to drazek??

Opublikowano
  • Autor

nie bo ewidentnie stuka cos pod obudowa kolumny ... moze to poprostu plastik strzela , ale wydaje mi sie ze sa luzy ...

Opublikowano

Nic dziwnego ze na zgaszonym ciezko krecic jak wspomaganie nie dziala :gwizdanie: Ogolnie to bym sprawdzil maglownice....

Opublikowano
  • Autor

no wiadomo ze ciezko chodzi bo nie ma wspomagania i wtedy bardziej slychac to i mozeliwe ze cos z maglownica ale co strzela w obudowie kolumny ???

Opublikowano

Ja też mam coś takiego. Takie pykanie. Nie za głośne. Trochę czuć na kierownicy. Ewidentnie dochodzi z wewnątrz pojazdu.

Zrobiło mi się po zmianie opon na letnie. Może przypadkiem ale kilka dni wcześniej pozbywałem się pisków pryskając WD-40 na przegub kolumny kierowniczej. Może to stamtąd wymyło jakiś syf i powstał luz czy coś. Nie mam czasu ale w końcu się zbiorę i rozkręcę i posłucham skąd to.

Opublikowano
  • Autor

to wlasnie ja mam to samo , jak zlokalizujesz to napisz co bylo u ciebie

Opublikowano

Mowie ze mam dokladnie to samo.... Sciagnij gume drazka i zobacz ile plynu Ci sie poleje- bedzie magiel

Opublikowano
  • Autor

bylem u mechanika ostanio i mowil wlasnie ze zaczyna puszczac plyn maglownica tylko zaskoczyly mnie stuki z okolic stacyjki ...

Opublikowano

To sie poprostu wydaje ze z okolic stacyjki

Opublikowano
  • Autor

tak czy tak czeka mnie regeneracja maglownicy , wiec zobaczymy co bedzie po regeneracji ...

Opublikowano

A ja ostatnio zmusiłem się i zająłem się stukaniem. Trochę w ciemno ale nasmarowałem przegub (krzyżak) kolumny kierowniczej. Na razie jest spokój. Zobaczymy na jak długo. Ktoś go kiedyś wymieniał? Dużo zabawy? ETKA twierdzi, że to jest jedna część jako kolumna kierownicza ale na Alledrogo są same krzyżaki. Ktoś widział taki nowy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.