Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] dziwna stłuczka prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwracam się do was z takim pytaniem gdyż wczoraj stojące przede mną auto najechało mi na zderzak.

Staliśmy na skrzyżowaniu, pas jazdy na wprost. Przede mną Cinquecento, ja za nim. Zapaliło się zielone światło i kierowca zamiast 1 wbił wsteczny i powyginał mi tablicę rejestracyjną z przodu. Dodatkowo to uderzenie zniszczyło nalepkę legalizacyjną (ramki klubowe przetrwały jakby ktoś je poświęcił :rolleyes: ). Przejrzałem cały zderzak i mocowanie, wygląda na nieuszkodzone ale lepiej dmuchać na zimne.

Policja spisała całe zdarzenie, wina ewidentna, sprawca dostał 250zł mandatu.

W poniedziałek wybieram się do mojej ubezpieczalni (ja i sprawca mamy OC w HDI) zgłosić szkodę.

Waszym zdaniem ubezpieczalnia wypłaci jedynie na koszt nowej tablicy czy z racji takiego zajścia wypłacą coś jeszcze ?? A może nie wypłacą wogóle. Przerabiał ktoś taki głupawy przypadek ??

Opublikowano

były jakies zdjecia robione przez policje?

jak tylko opis to zdejmij zderzak i go troche "stuninguj" od srodka :evil: :evil: :evil:

dostaniesz kase na nowy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zapłacą za to, co jest uszkodzone.

Zderzak pewnie spadł Ci z bocznych śłizgów i trochę wisi?

Mogą być urwane zaczepy.

Jak było uderzenie, to jakaś rysa musiała powstać, nawet najmniejsza, a wtedy trzeba malować.

Oczywiście naciąganie ubezpieczyciela nie jest właściwą praktyką, więc ...

Opublikowano

Po dokładniejszych oględzinach już wiem że zderzak jest pokiereszowany pod tablicą i lekko pogięty, dodatkowo zrobiły się niewielkie szczeliny między zderzakiem a reflektorami. Ryski również są.

Czy jak przyjedzie do mnie rzeczoznawca to ma sam dostrzec różnice czy moje zastrzeżenia też będą istotne ??

P.S. Nie wiem jak można pomylić 1 ze wstecznym, to tak jak włożyć.... :gwizdanie:

devastation mój ojciec mało nie spadł z krzesła jak przeczytał twój post :decayed::polew:

Opublikowano

Pokaż Panu wszystko paluszkiem i sprawdź, czy dokładnie zanotował.

Zresztą potem i tak podpisujesz protokół.

Opublikowano

Wszystko już obejrzane przez rzeczoznawcę, kosztorys sporządzony. Zostaje tylko kwestia czy wypłacona zostanie kwota netto czy brutto, nie jestem podatnikiem Vat zaznaczam.

Opublikowano

Wszystko już obejrzane przez rzeczoznawcę, kosztorys sporządzony. Zostaje tylko kwestia czy wypłacona zostanie kwota netto czy brutto, nie jestem podatnikiem Vat zaznaczam.

Nie mają innego wyjścia jak wypłacić brutto. W razie czego napewno znajdziesz w sieci poradę jak się odwołać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.