Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takim razie jutro klucz w jedną łapę, piwo w drugą, parasol w zęby (albo wezmę moją drugą połówkę do tego parasola i ewentualnie gdyby piwa było za mało) i mam nadzieję, że je rozruszam tak aby złego słowa o logach nie można było powiedzieć...

Dodatkowo spróbuj rozruszać ją po prostu w czasie jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Pomachałem trochę sztangą, ale tu chyba trzeba potężnej dawki sił i czasu żeby coś jeszcze poprawić. Sztanga chodzi lekko, ale ponownie logi wyglądają identycznie jak wczorajsze. W czasie jazdy również turbawki nie oszczędzam, gdy tylko silnik się nagrzeje wykorzystuję co chwilę wysokie zakresy obrotów na trójce. Tryb awaryjny na razie się nie załącza.

Opublikowano

Pomachałem trochę sztangą, ale tu chyba trzeba potężnej dawki sił i czasu żeby coś jeszcze poprawić. Sztanga chodzi lekko, ale ponownie logi wyglądają identycznie jak wczorajsze. W czasie jazdy również turbawki nie oszczędzam, gdy tylko silnik się nagrzeje wykorzystuję co chwilę wysokie zakresy obrotów na trójce. Tryb awaryjny na razie się nie załącza.

albo sie rozjedzi albo bedzie trzeba wywalic turbulum do profi czyszczenia ....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem dynamiczne 011 po chipowaniu i przeładowanie mnie przeraża :

550b925e8fe1ed62m.jpg

Chyba bez rozebrania i dokładnego wyczyszczenia turbulum się nie obejdzie?

Czy gdy w końcu turbina będzie pompować właściwie moc będzie jeszcze większa niż w chwili obecnej?

Opublikowano

Zrobiłem dynamiczne 011 po chipowaniu i przeładowanie mnie przeraża :

550b925e8fe1ed62m.jpg

Chyba bez rozebrania i dokładnego wyczyszczenia turbulum się nie obejdzie?

Czy gdy w końcu turbina będzie pompować właściwie moc będzie jeszcze większa niż w chwili obecnej?

takie doladowanie nie wrozy jeje dlugiego zywota ...

p.s im mniejsze doladowanie tym mniejsza moc ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:( w takim razie co mam z nią zrobić? :(
Opublikowano

:( w takim razie co mam z nią zrobić? :(

zajac sie nia profesjonalnie .... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

`

:( w takim razie co mam z nią zrobić? :(

zajac sie nia profesjonalnie .... :wink4:

wymienić na nową :kox:

A tak poważnie? Spanky, uważasz że samo porządne czyszczenie przewróci ją do formy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.