Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podłączenie przeciwmgielnych jako dziennych


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czchiałem sie dowiedziec czy da sie jakos podlaczyc swiatla przeciwmgielne zeby swiecily tak jak swieca swiatla do jazdy dziennej w nowej Octavii? Najchetniej żeby zapalaly sie tylko przeciwmgielne przednie, bez zadnych postojowek i gasly w momencie wlaczenia swiatel mijania.

Jesli ktos mialby pomysl albo znal miejsce gdzie mozna takie cos zrobic to bede wdzieczy za pomoc. Juz raz wymienialem palniki ksenonowe i przetwornice i wolalbym w ciagu dnia nie jezdzic na ksenonach bez potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce mało który policjant ogarnia w co jakie auto jest wyposażone więc nie ma co się zastanawiać. Ja przy kontroli nie miałem żadnych problemów. A jak chcesz na halogenach mieć to i ten moduł można podłączyć pod halogeny zamiast światła drogowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czchiałem sie dowiedziec czy da sie jakos podlaczyc swiatla przeciwmgielne zeby swiecily tak jak swieca swiatla do jazdy dziennej w nowej Octavii? Najchetniej żeby zapalaly sie tylko przeciwmgielne przednie, bez zadnych postojowek i gasly w momencie wlaczenia swiatel mijania.

Jesli ktos mialby pomysl albo znal miejsce gdzie mozna takie cos zrobic to bede wdzieczy za pomoc. Juz raz wymienialem palniki ksenonowe i przetwornice i wolalbym w ciagu dnia nie jezdzic na ksenonach bez potrzeby.

Całe to SD-2 koledze chyba nie jest do niczego potrzebne.

Trzeba zastosować taki prosty moduł

http://allegro.pl/automatyczny-wlacznik-modul-swiatel-dziennych-i1621544913.html

i podłączyć halogeny bezpośrednio pod aku na przekaźniku tak aby załączały się niezależnie od mijania/pozycyjnych....

Po co obniżać moc przeciwmgielnych stosując SD-2? Pytanie jak ten moduł zachowywać się będzie z H11?

Może zwróćcie się do producenta bo one już różne figle płatały, troche opowieści na forum jest.

Ja sam nie wiem czy brac ten moduł niby spoko ale jakoś brak odwagi żeby mu zaufać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym urządzeniem SD-2 według przepisów też nie można jeździć, bo też jest bez homologacji.

Moduł nie musi mieć homologacji tylko reflektory do których jest podłaczony maja mieć homologację DRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...